Czy to Twoja firma?

YUNIVERSAL PODLASKI sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy Yuniversal Podlaski, Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości. Nasza historia zaczęła się ponad 32 lata temu, kiedy to Antoni Piekut, z pasją i wizją tworzenia wyjątkowych przestrzeni do życia, założył naszą firmę. Od tamtego czasu, z główną siedzibą w Białymstoku, nieustannie rozwijamy naszą działalność deweloperską, oferując mieszkania i lokale usługowe w najbardziej pożądanych lokalizacjach Polski, takich jak Warszawa, Łódź, czy malownicze Rydzewo.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i niezmiennie wysokiej jakości zostało docenione przez branżę. Nagrody takie jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu są świadectwem naszej ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do doskonałości. To, co nas wyróżnia, to nie tylko prestiżowe wyróżnienia, ale przede wszystkim ponad trzy dekady doświadczenia, które pozwalają nam zrozumieć i spełniać oczekiwania naszych klientów.

W Yuniversal Podlaski wiemy, że zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dlatego z wielką troską podchodzimy do każdego projektu i zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie tej podróży. Nasze osiedla i budynki są projektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce, aby każdy mógł znaleźć miejsce, które będzie mógł nazwać domem.

Nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych przestrzeni mieszkalnych i usługowych jest odzwierciedleniem naszej misji – dostarczania nie tylko ścian, ale przestrzeni, w której nasi klienci będą mogli tworzyć swoje historie. Choć nie zdradzimy wszystkich naszych sekretów, możemy obiecać, że każdy projekt Yuniversal Podlaski jest realizowany z największą dbałością o szczegóły i potrzeby przyszłych mieszkańców.

Zapraszamy do poznania naszych realizacji i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy znaleźli swój kąt na ziemi dzięki Yuniversal Podlaski. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko spełniać Twoje oczekiwania, ale także przekraczać je, tworząc przestrzeń, w której każdy dzień będzie wyjątkowy.

YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Białystok
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o.

Siedziba główna i Biuro Sprzedaży Białystok

Biuro Sprzedaży Warszawa

Biuro Sprzedaży Łódź

Biuro sprzedaży Łódź

Praca YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystentka prezesa

    • Białystok

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe: ekonomia, marketing, zarządzanie lub rachunkowość; obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

    • 3 540 zł / mies.
    • Białystok

      praca na terenie Białegostoku

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 540 PLN

Pracodawcy w Białymstoku