Akces BK Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Akces BK sp. z o.o. praca

Czechowice-Dziedzice
Akces BK Sp. z o.o. to renomowana firma budowlana, która od 1994 roku nieustannie rozwija swoją działalność w Czechowicach-Dziedzicach. Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, oferujemy pełen zakres usług budowlanych, począwszy od profesjonalnego doradztwa technicznego i projektowego, poprzez realizację kompleksowych projektów, aż po sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni z bycia producentem innowacyjnych produktów marki Polytech, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w rozwój technologii styrobetonów oraz troskę o środowisko naturalne. Misją naszej firmy jest rewolucjonizowanie mentalności rynku budowlanego, z naciskiem na energooszczędność i najwyższą jakość świadczonych usług. Współpraca z Tech Service Polska, właścicielem technologii styrobetonów Polytech, stanowi naszą przewagę konkurencyjną, umożliwiając dostarczanie rozwiązań budowlanych nowej generacji. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby klientów, którym oferujemy nie tylko budowę i modernizację obiektów, ale również wsparcie w postaci doradztwa kosztorysowego, konsultacji wykonawczych oraz szkoleń zawodowych dla pracowników budowlanych. Akces BK Sp. z o.o. to synonim innowacji, jakości i zaufania w branży budowlanej.
Akces BK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Akces BK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akces BK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akces BK Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jaworzno
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Pruszków
  6. Łódź
  7. Poznań
  8. Częstochowa
  9. Wrocław
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Akces BK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • TECHNIK BUDOWY

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Firma Akces BK Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która działając dynamicznie na rynku budowlanym od 1994 roku zrealizowała szereg projektów, zróżnicowanych zarówno pod względem funkcji i przeznaczenia, jak też wielkości i specyfiki wykonawstwa.

      Zatrudni na stanowisko TECHNIK BUDOWY ambitną osobę, nie bojąca się nowych wyzwań i technologii.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne budowlane - średnie

      • Dobra organizacja i systematyka pracy

      • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

      • Umiejętność zarządzania

      • Umiejętność kontaktu z ludźmi

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Możliwości zdobycia doświadczenia koniecznego do uzyskania uprawnień budowlanych

      • Umowę o pracę

      • Pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną

      • Rozwój w stabilnej firmie i bardzo przyjaznej atmosferze

      • Liczne wyzwania i ciekawe projekty

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach