Czy to Twoja firma?

Inwap sp. z o.o. praca

Brzeg
Inwap sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Inwap sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Inwap sp. z o.o.

Inwap sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Inwap sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter instalacji elektrycznych

    Inwap sp. z o.o.
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa i testowanie urządeń elektrycznych, automatyki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, znajomość zagadnień zw. z elektryką i elektroniką

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw marketingu

    • Brzeg

      Planowanie, koordynacja , realizacja działań marketingowych, sporządzenie ofert, utrzymanie kontaktu z klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Uprawnienia: umiejętności interpersonalne, Umiejętności organizacyjne, umiejętności komunikacyjne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 500 PLN
  • Elektromonter

    • Brzeg

      Naprawa i testowanieurządzeń elektrycznych, automatyki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. b, znajomość zagadnień związanych z elektryka i elektroniką, mile widziane doswiadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 22 - 30 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Brzegu