Czy to Twoja firma?

M.T.M. sp. z o.o. sp.k. praca

Warszawa

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumni z tego, że jako MTM, kultywujemy tradycję jakości i innowacji w produkcji artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Nasza podróż rozpoczęła się w 1979 roku, kiedy to Tadeusz Szczepański wprowadził naszą markę na polski rynek. Od tego czasu, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasze produkty, takie jak wieszaki ubraniowe, klamerki do bielizny, wiadra, miski czy pojemniki do żywności, są nie tylko praktyczne, ale i wykonane z największą starannością. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na doskonałe zrozumienie potrzeb rynku, co przekłada się na naszą konkurencyjność i stabilność. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która z dumą podkreśla swoje korzenie i wartości. Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem, co potwierdza wdrożony system kontroli jakości i organizacji produkcji zgodny z normą ISO 22000:2005. To zaświadczenie jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie bezpiecznych i niezawodnych wyrobów. Nasza firma zatrudnia ponad 200 osób, z czego ponad połowa to osoby z niepełnosprawnościami. Jesteśmy dumni z promowania zatrudnienia wśród osób z różnymi stopniami niepełnosprawności, co świadczy o naszej społecznej odpowiedzialności i empatii. Współpracujemy z największymi europejskimi sieciami DIY oraz FMCG, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku międzynarodowym. Nasze partnerstwa są owocem zaufania, które budujemy dzięki konsekwentnej polityce jakości i szybkości reakcji na zmieniające się potrzeby rynku. W MTM wierzymy, że nasze zaangażowanie w doskonałość i innowacyjność jest kluczem do sukcesu. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie wytrzymałość, funkcjonalność i estetykę naszych artykułów. Razem tworzymy historię, która łączy tradycję z nowoczesnością.

M.T.M. Sp. z o.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy M.T.M. Sp. z o.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M.T.M. Sp. z o.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M.T.M. Sp. z o.o. sp.k.

Siedziba główna

M.T.M. Sp. z o.o. sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
M.T.M. Sp. z o.o. sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdynia
  5. Gliwice
  6. Bydgoszcz
  7. Wrocław
  8. Poznań
  9. Będzin
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca M.T.M. Sp. z o.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. kadr i płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Szukasz stabilnego, pełnego wyzwań zatrudnienia ?

      Dołącz do nas !

      Duża firma produkcyjna oferująca artykuły z tworzyw sztucznych poszukuje osób na stanowisko :

      Pracownik ds. kadr i płac

      Zakres obowiązków

      • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o rehabilitacji
      • obsługa programów Płatnik, SOD
      • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, zestawień na potrzeby ZPCHR, GUS

      Wymagania

      • minimalny staż pracy – 5 lat na podobnym stanowisku
      • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o rehabilitacji

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość rozwoju osobistego
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
      • dużą samodzielność w działaniu
      • szkolenia
      • pracę w miłym zespole
  • Pracownik utrzymania ruchu

    • Warszawa
    • Duża firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko : pracownik utrzymania ruchu

      • naprawy bieżące
      • konserwacja, przegląd oraz remont maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe, średnie-techniczne
      • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • znajomość mechaniki
      • umiejętność analizowania przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań zapobiegawczych,
      • autem będzie doświadczenie w zakresie napraw wtryskarek

      Oferujemy

      • pracę w przyjaznej atmosferze
      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Warszawie