Auto Centrum Ziomek S.C.

Czy to Twoja firma?

Auto Centrum Ziomek S.C. praca

Trzebinia

Nasz Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi wszystkich marek samochodowych. Specjalizujemy się w naprawach z zakresu m.in.:mechaniki pojazdowej; elektryki i elektroniki; diagnostyki silników Diesla oraz benzynowych; diagnoz i napraw systemów bezpieczeństwa (ABS/ASR/ESP); serwisu zawieszenia;  serwisu układów hamulcowych; serwisu olejowego wraz z wymianą filtrów; serwisu oświetlenia; serwisu klimatyzacji.

Auto Centrum Ziomek S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Trzebinia
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Auto Centrum Ziomek S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto Centrum Ziomek S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz - Lakiernik

    PROACEM sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik aut dostawczych Mercedes-Benz - okol. Fankfurt nad Menem

    German Work sp. z o.o.
    • Niemcy
    Dodana
  • Mechanik

    BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
    • Chrzanów
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Auto Centrum Ziomek S.C.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin
  3. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Auto Centrum Ziomek S.C. - oferty archiwalne

  • Mechanik/ Elektromechanik samochodowy

    • Trzebinia
    • pełny etat
    • Dołącz do naszego zespołu!

      Bosch Car Service Ziomek oferuje pracę na stanowisku:

      Mechanik/ Elektromechanik samochodowy

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie napraw, przeglądów okresowych oraz innych zleconych prac w samochodach.

      Wymagania

      • Znajomość mechaniki i/lub elektromechaniki samochodowej
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Chęć rozwoju
      • Mile widziene doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Pracę w gronie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Profesjonalne szkolenia oraz sprzęt diagnostyczny
      • Umowę o pracę