Czy to Twoja firma?

Chrum.Company s.c. praca

Warszawa

Witaj! Nazywamy się Chrum.Company s.c. i jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do świata wyjątkowej odzieży i akcesoriów, które tworzymy z pasją w sercu Warszawy. Nasza specjalność to sprzedaż wysyłkowa, dzięki której nasze produkty docierają do klientów ceniących oryginalność i jakość.

Nasze portfolio to nie tylko koszulki dla każdego – mężczyzn, kobiet i dzieci – ale również stylowe bluzy, poduszki i czapki. Każdy produkt jest dla nas jak kawałek sztuki, a nasza "zawsze świeża Bekon.Fekcja" to nasz sposób na wyrażenie kreatywności i humoru w modzie.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią, aby zapewnić Ci produkty i usługi na najwyższym poziomie. Choć nie zdradzamy liczby naszych pracowników, możesz być pewien, że każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Oprócz standardowej oferty, nasza firma wyróżnia się na rynku dzięki innowacyjnym usługom takim jak Wieprzedaż, Chrum.Dla.Firm, Pigs.For.Humans, Chrum.Saute oraz Chrum.Truck. To nasze autorskie pomysły na to, jak odzież może łączyć ludzi i tworzyć niezapomniane historie.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej marki, to każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym Ty również możesz mieć swój udział. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności i odkrycia, jak nasze produkty mogą wnieść radość i styl do Twojego życia.

Z Chrum.Company s.c., każdy dzień jest okazją, by świętować indywidualność i cieszyć się życiem w pełnych barwach. Dołącz do nas i poczuj różnicę, jaką możemy wspólnie stworzyć!

Chrum.Company s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Chrum.Company s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chrum.Company s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chrum.Company s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Chrum.Company s.c.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Chrum.Company s.c. - oferty archiwalne

  • Szwaczka Krawcowa

    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię na pełen etat Krawcową/Szwaczkę do szwalni odzieży lekkiej na Warszawskim Mokotowie.

      Szyjemy głównie koszulki i bluzy bawełniane.

      Praca po 8h dziennie od poniedziałku do piątku. Dla chętnych może być więcej godzin.

      Kurs i umiejętności "Konstruktora Odzieży" będzie dodatkowym atutem.

      Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.

      Kontakt mailowy bądź telefoniczny.

      tel.: 726 030 369

      Zakres obowiązków

      Szycie od początku do końca każdej sztuki zleconej odzieży z dzianiny bawełnianej - bluza, koszulka, spodnie drosowe

      Pracowitość

      Dokładność

      Wymagania

      Umiejętne posługiwanie się maszynami do szycia takimi jak : stembnówka, overlock, renderka.

      Oferujemy

      Umowę o pracę

      Brak problemów z wypłacaniem wynagrodzeń

      Przyjemną atmosferę w pracy

      Możliwość decydowania czy chce się pracować 8h czy więcej

Pracodawcy w Warszawie