Czy to Twoja firma?

Translog Systems sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się nasza firma - Translog Systems. Jesteśmy dumni, że od ponad dwóch dekad stanowimy kluczowy element branży transportu, logistyki, łańcucha dostaw i składowania. Nasza specjalność to automatyczne systemy magazynowe, które projektujemy, produkujemy i integrujemy, mając na uwadze najwyższe standardy i potrzeby naszych Klientów. Zespół Translog Systems to grupa 11-50 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i umiejętności w to, co robimy. Nasza praca to nie tylko zobowiązanie, ale i pasja, co przekłada się na niezawodność i jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy dumni z naszej elastyczności - potrafimy dostosować się do wymagań każdego Klienta, zapewniając rozwiązania szyte na miarę. Co nas wyróżnia? To proste: dostępność i długoterminowe partnerstwo. Rozumiemy, że świat nie zatrzymuje się po godzinach pracy, dlatego zapewniamy wsparcie "non-stop", aby nasi Klienci mogli spać spokojnie, wiedząc, że ich łańcuch dostaw jest w dobrych rękach. Nasze doświadczenie i własne zaplecze techniczne pozwalają nam na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe i potrzeby naszych partnerów. Choć nie możemy się podzielić wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdy projekt traktujemy z indywidualnym podejściem, skupiając się na innowacyjności i jakości. W Translog Systems wiemy, że zaufanie to podstawa każdej współpracy, dlatego budujemy relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali Translog Systems. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego - efektywne i nowoczesne rozwiązania magazynowe, które pomogą Twojej firmie wznieść się na wyższy poziom efektywności i innowacyjności.

Translog Systems Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Translog Systems Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Translog Systems Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Translog Systems Sp. z o.o.

Oddział Otwock

Oddział Warszawa

Translog Systems Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Translog Systems Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Translog Systems Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant- montażysta ( 187 j)

    • 4 500 zł / mies.
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace montażowe i serwisowe, umiejętnośc czytania rysunków technicznych, produkcja, montaz i rozruch przenosnikow.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, UT) umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
      • Inne wymagania: Umowa na okres próbny z możlowością zatrudnienia na stałe. Wymagany conajmniej 1 rok doświadczenia. Jeśli kontakt osobisty to - Otwock ul. Kościuszki 12

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie