emeis POLSKA SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

emeis POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów zlokalizowanych na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living) oraz w trzech Klinikach rehabilitacyjnych: Międzylesie i Mazowia w Warszawie oraz Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej k. Garwolina. Kliniki specjalizują się m.in. w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Pacjenci ze wszystkich grup wiekowych korzystają z rehabilitacji stacjonarnej podczas turnusów, które mogą trwać od 2 do 16 tygodni lub w formie ambulatoryjnej. Mieszkańcami Rezydencji są seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. Wśród podopiecznych są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi, głównie w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona. O pacjentów i mieszkańców dba ponad 1200-osobowy zespół (personel pielęgniarsko – opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). W Polsce emeis oferuje usługi na oddziałach rehabilitacyjnych i w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach NFZ oraz w formie pełnopłatnej. Firma jest częścią Grupy emeis, która prowadzi kliniki zdrowia psychicznego, kliniki rehabilitacyjne, domy opieki, mieszkania wspomagane i opiekę domową w ponad 20 krajach (głównie w Europie) i zatrudnia 76 000 pracowników. Jest notowana na giełdzie Euronext Paris.

Oferty pracy emeis POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca emeis POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa emeis POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba główna

emeis POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ozarów Mazowiecki
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Swietochlowice
  6. Łowicz
  7. Katowice
  8. Piaseczno
  9. Poznań
  10. Jarosław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca emeis POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • FIZJOTERAPEUTA

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Do pracy w Klinice Rehabilitacyjnej MARIANNA, ORPEA POLSKA SP. Z O.O. poszukujemy osób na stanowisko:

      FIZJOTERAPEUTA

      Miejsce pracy: Trasa Lubelska 13, Majdan

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami starszymi
      • odpowiedzialność za wykonywaną pracę na stanowisku

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe
      • doświadczenie w neurologii będzie dodatkowym atutem
      • mile widziany kurs PNF podstawowy
      • wysoka kultura osobista
      • sumienność, zaangażowanie oraz kreatywność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji
      • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 7,5 h
      • pracę w miłej atmosferze
      • pracę od zaraz

Pracodawcy w Warszawie