Czy to Twoja firma?

Cosmo Group sp. z o.o. SP. K. praca

Poznań

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K! Jesteśmy właścicielem marek NEONAIL, NEO Make Up, Black-Lashes, MylaQ i REVI. Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja.

Cosmo Group sp. z o.o. SP. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing internet / e-commerce / nowe media badania i rozwój obsługa klienta / call center it (informatyka)

Oferty pracy Cosmo Group sp. z o.o. SP. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cosmo Group sp. z o.o. SP. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cosmo Group sp. z o.o. SP. K.

Adres rejstrowy

Cosmo Group sp. z o.o. SP. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Cosmo Group sp. z o.o. SP. K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Srem

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Cosmo Group sp. z o.o. SP. K. - oferty archiwalne

  • Asystent Działu Marketingu Międzynarodowego

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K! Jesteśmy właścicielem marek NEONAIL, NEO Make Up, Black-Lashes, MylaQ i REVI. Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • Monitorowanie trendów w wybranych krajach oraz przygotowywanie prezentacji podsumowujących te trendy
      • Monitorowanie działań konkurencji
      • Przygotowywanie prezentacji produktowo-marketingowych dla kontrahentów
      • Zlecanie tłumaczeń i współpraca z tłumaczami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
      • Zlecanie wysyłek do kontrahentów
      • Aktywne poszukiwanie inspiracji stylizacji
      • Wsparcie Działu Marketingu Międzynarodowego w realizacji bieżących zadań

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • Wykształcenie minimum licencjat
      • Nie wymagamy doświadczenia
      • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
      • Bardzo dobra znajomość MS Office
      • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość,
      • Chęć rozwoju w obszarze marketingu w międzynarodowym środowisku pracy
      • Pozytywne nastawienie do wyzwań
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,
      • Prywatna opieka medyczna,
      • Ubezpieczenie Grupowe,
      • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,
      • Zgrany Zespół

Pracodawcy w Poznaniu