Houghton Polska Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Houghton Polska Sp. z o. o. praca

Kraków

Houghton Polska Sp. z o.o.

Firma Quaker Houghton jest jednym z największych na świecie i najdłużej działających dostawców specjalistycznych płynów przemysłowych do obróbki metali.

Połączenie zaawansowanej technologii i ponad stu lat doświadczenia sprawia, że Quaker Houghton jest obecnie światowym liderem w tej branży. W Polsce zatrudniamy około 200 pracowników w kilkunastu projektach, dostarczając smary i oleje oraz wsparcie techniczne dla światowych liderów m.in sektora motoryzacyjnego i lotniczego.

Houghton Polska Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy Houghton Polska Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Houghton Polska Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Houghton Polska Sp. z o. o.

Siedziba główna

Houghton Polska Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Legnica
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Oleśnica
  6. Tarnów
  7. Poznań
  8. Pruszków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Houghton Polska Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik techniczny - Świdnica, Houghton Polska Sp. z o.o.

    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Houghton Polska Sp. z o.o.

      Firma Quaker Houghton jest jednym z największych na świecie i najdłużej działających dostawców specjalistycznych płynów przemysłowych do obróbki metali. Połączenie zaawansowanej technologii i ponad stu lat doświadczenia sprawia, że Quaker Houghton jest obecnie światowym liderem w tej branży. W Polsce zatrudniamy blisko 200 pracowników w kilkunastu projektach, dostarczając smary i oleje oraz wsparcie techniczne dla światowych liderów m.in sektora motoryzacyjnego i lotniczego.

      Pracownik Techniczny

      Miejsce pracy: Świdnica

      Region: województwo dolnośląskie

      Zakres obowiązków

      • Czyszczenia techniczne maszyn, sprawdzanie i uzupełnianie stanu olejów hydraulicznych, maszynowych i emulsji;

      • Kontrola stanów magazynowych, obsługa wózka widłowego, transport wewnętrzny produktów;

      • Wymiany: wkładów filtracyjnych, cieczy myjących, emulsji i olejów obróbczych, polimerów hartowniczych, itd.;

      • Ewidencja zużycia produktów oraz raportowanie wykonywania prac;

      • Gospodarowanie odpadami, transport, załadunek.

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe techniczne;

      • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;

      • Uprawnienia na wózki widłowe;

      • Samodzielność;

      • Elastyczność.

      Oferujemy

      • Pracę dla rzetelnego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę;

      • Regulaminową premię kwartalną;

      • Kartę lunchową – dofinansowanie do posiłków;

      • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

      • Szeroki wybór świadczeń z ZFŚS;

      • Kontakt z najwyższymi standardami BHP;

      • Urozmaicony zakres codziennych zadań;

      • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracodawcy w Krakowie