Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Dyskret Polska sp. z o.o. Sp.k. praca

Kraków

  • DYSKRET to prywatna, polska firma będąca liderem w branży fit – out oraz zintegrowanych systemów bezpieczeństwa, działająca na rynku od ponad 30 lat.

    W ciągu ostatnich 7 lat, wykonaliśmy ponad 100 000m2 powierzchni biurowych w systemie pod klucz,

    a także kilka obiektów biurowych i publicznych (50 000m2).

    Pracujemy zarówno dla prestiżowych międzynarodowych korporacji jak i polskich inwestorów prywatnych oraz publicznych.

  • Nasze kluczowe obszary działalności to:

  • Przygotowanie i implementacja procesów inwestycyjnych m.in. w systemie Design&Build

  • Projektowanie i wykonawstwo prac aranżacyjnych fit-out w systemie pod klucz

  • Generalne Wykonawstwo obiektów budowlanych

  • Facility Management

  • Property Management

Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Nowy Sącz
  5. Kobyłka
  6. Wrocław
  7. Lublin
  8. Niepołomice
  9. Rzeszów
  10. Dzialoszyn

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Kierownik Projektu (fit-out)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie procesu inwestycyjnego w raz zespołem specjalistów branżowych.

      • Prowadzenie dokumentacji finansowej, nadzór nad budżetem projektu.

      • Negocjacje umów podwykonawczych i nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem.

      • Reprezentowanie firmy przed inwestorami i partnerami.

      • Nadzór nad aspektami technicznymi oraz nad jakością wykonywanych robót.

      • Tworzenie raportów, harmonogramów, zestawień

      • Udział w postępowaniach przetargowych

      Wymagania

      • Znajomość specyfiki prac fit-out – minimum 3 lata doświadczenia w zarządzania projektami

      • Ukończenie studiów wyższych w dziedzinie budownictwa lub kierunków pokrewnych

      • Znajomość programów komputerowych AutoCad, Ms Project, Plan Grid oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Excel

      • Dobra znajomość języka angielskiego

      • Skrupulatność i dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy zespołu (terminowość)

      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

      • Gotowość do pracy w delegacji

      Oferujemy

      Elastyczną formę zatrudnienia kontrakt b2b lub umowa o pracę

Pracodawcy w Krakowie