Jabex Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Jabex sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu firmy Jabex, który od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji szytych na miarę rozwiązań dla klientów z sektora: cukiernia, piekarnia, lodziarnia, dania gotowe, żywność niskokaloryczna i bez sacharozy?

Jabex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Jabex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jabex Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jabex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Jabex Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny (praca w branży spożywczej)

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bielsku Białej przy ul. Piekarskiej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

      Pracownik produkcyjny, operator maszyn.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących - zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych (lekkie prace)
      • Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii
      • Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach

      Wymagania

      • Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
      • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia do pracy
      • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
      • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
      • Samodzielność i odpowiedzialność
      • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny od pierwszego dnia
      • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki do wynagrodzenia
      • Pracę w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)
      • Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
      • Dokładne szkolenie wprowadzające w pierwszych tygodniach
      • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia Generali

Pracodawcy w Bielsku-Białej