Czy to Twoja firma?

TELL sp. z o.o. praca

Poznań

Od momentu naszego debiutu na rynku telefonii komórkowej w połowie lat 90-tych, TELL Sp. z o.o. wyrosła na jednego z najbardziej zaufanych partnerów OPL S.A. i operatora sieci Orange w Polsce. Nasza siedziba znajduje się w sercu Poznania, skąd nieustannie dążymy do doskonalenia jakości obsługi naszych klientów.

Nasza misja, choć nie zdefiniowana wprost, zawsze kieruje się ku zapewnieniu najwyższego standardu usług. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno w sektorze prywatnym, jak i biznesowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie konstruować oferty, które idealnie odpowiadają specyficznym potrzebom naszych odbiorców.

W TELL cenimy kreatywność naszych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki nim, ich umiejętnościom i zaangażowaniu, utrzymujemy pozycję lidera w branży. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani konsultanci i menedżerowie, którzy nie tylko sprzedają, ale przede wszystkim służą profesjonalnym doradztwem i opieką po dokonaniu zakupu. Długi staż pracy naszych pracowników to świadectwo stabilności i rzetelności, które są dla nas równie ważne jak dla naszych klientów.

Jako część grupy kapitałowej OEX, zaliczamy się do kategorii dużych przedsiębiorców, co gwarantuje naszą stabilność finansową i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku jest naszym atutem, który pozwala nam nie tylko konkurować, ale i wyznaczać nowe standardy w branży telefonii komórkowej.

W TELL stawiamy na rozwój i innowacyjność, ale przede wszystkim na ludzi – zarówno tych w naszym zespole, jak i tych, dla których pracujemy. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej obsługi klienta i odkrycia, jak możemy wspierać Twoje komunikacyjne potrzeby w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii.

TELL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TELL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TELL Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca TELL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży

    TELL Sp. z o.o.
    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Bezpośredni kontakt z klientami w salonie Orange

      • Aktywna sprzedaż i promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę

      • Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

      • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

      Wymagania

      • Angażujesz się w realizację celów

      • Masz za sobą pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży

      • Interesujesz się na bieżąco nowinkami technologicznymi

      • Jesteś osobą zdeterminowaną i zmotywowaną do pracy

      • Potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

      … reszty nauczysz się od nas

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

      • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

      • Rozbudowany system szkoleń

      • Możliwość realnego awansu w strukturze firmy

      • Udział w konkursach sprzedażowych

      • Pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych

Pracodawcy w Poznaniu