HR International Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

HR International sp. z o.o. praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, rozwinęła się nasza firma – HR International. Od ponad 15 lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy historię w branży HR na terenie całej Europy. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się wiodącą agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się w pracy tymczasowej i procesach rekrutacji zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Nasza misja wykrystalizowała się przez lata doświadczeń, które pozwoliły nam zrozumieć, co jest najważniejsze – zaufanie, jakość, kultura współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. To właśnie te wartości kierują nami każdego dnia, gdy z optymizmem i kreatywnością podchodzimy do wyzwań stawianych przez dynamicznie zmieniający się rynek pracy.

Z dumą patrzymy na nasz zespół, który liczy od 51 do 200 specjalistów. To dzięki ich zaangażowaniu udało nam się zrekrutować ponad 250 000 pracowników tymczasowych, którzy przyczynili się do sukcesów naszych Klientów. Wierzymy, że każdy z naszych pracowników jest ambasadorem naszych wartości i dzięki temu tworzymy wyjątkowe miejsce pracy.

Innowacja i jakość to słowa, które idealnie oddają nasze podejście do biznesu. Korzystamy z nowoczesnych technologii, które pozwalają nam na sprawne zarządzanie procesami rekrutacyjnymi. Nasze praktyczne rozwiązania są wynikiem długoletniego doświadczenia i pracy z zróżnicowanym portfelem klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty związane z zarządzaniem kadrami oraz oferować wsparcie w rozwoju organizacji naszych Klientów, stymulując rozwój najlepszych kandydatów i planując systemy motywacyjne, które pomagają osiągać strategiczne cele.

Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko doświadczenie i kreatywność, ale przede wszystkim skuteczność, którą przekładamy na konkretne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim działaniom budujemy długotrwałe i owocne relacje.

W HR International wiemy, że każda organizacja to unikalna historia, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc ją napisać. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy osiągnąć więcej.

HR International Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy HR International Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR International Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HR International Sp. z o.o.

Siedziba główna

HR International Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Plock
  4. Kielce
  5. Bielsko-Biała
  6. Rzeszów
  7. Legnica
  8. Gdańsk
  9. Skarżysko-Kamienna
  10. Biała Podlaska

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca HR International Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna- Mcdonald's

    • 9 000-10 000 zł / mies.
    • Niemcy
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Poszukujemy osób w charakterze pomocy kuchennej do międzynarodowej restauracji. Firma specjalizuje się w wydawaniu szybkich, gorących posiłków.

      Do wyboru są trzy lokalizacje: 78048 Villingen-Schwenningen, 78073 Bad Dürrheim, 78166 Donaueschingen, okolice Fryburg, Niemcy.

      Długoterminowe zatrudnienie.

      Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

      Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 615

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie posiłków (smażenie, nakładanie, nalewanie)
      • pakowanie posiłków
      • sprzątanie stołów

      Wymagania

      • dbałości o czystość na stanowisku oraz nie nienaganny wygląd

      Oferujemy

      • darmowe zakwaterowanie
      • atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z dodatkami
      • płatne dni wolne
      • jeden darmowy posiłek dziennie
      • ubranie robocze
      • wsparcie polskiego Koorynatora na czas trwania projektu

Pracodawcy w Krakowie