Czy to Twoja firma?

Alten Polska sp. z o.o. praca

Warszawa

ALTEN – wielokrotnie nagradzana, globalna firma technologiczna, która specjalizuje się w konsultingu inżynieryjnym oraz IT. Realizujemy projekty dla branż: lotniczej i kosmicznej, motoryzacyjnej, energetycznej, telekomunikacji, finansowej, obronnej, kolejowej, medycyny i mediów.

Alten Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika badania i rozwój logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Alten Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alten Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa Alten Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Alten Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Alten Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Częstochowa
  5. Brzeg Dolny
  6. Katowice
  7. Kornik
  8. Ciechanów
  9. Poznań
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Alten Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier / Technolog Procesu Produkcyjnego

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dlaczego My?Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

      Wymagania

      Twoje zadania
      • zapewnienie prawidłowego wdrożenia technologii dla nowych wyrobów
      • nadzór nad wprowadzanymi zmianami technologicznymi
      • prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych
      • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
      • tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji
      • wspieranie zespołu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
      • udział w tworzeniu strategii produkcyjnej firmy
      • zarządzanie zmianą inżynieryjną
      Nasze wymagania
      • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office w szczególności Excela
      • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
      • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
      • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
      • Możliwość certyfikacji i szkoleń
      • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
      Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pracodawcy w Warszawie