Czy to Twoja firma?

PKP Energetyka S.A. praca

Warszawa

Jako PGE Energetyka Kolejowa S.A., dawniej znani jako PKP Energetyka, jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako serce polskiej branży elektroenergetycznej, z siedzibą w stolicy kraju - Warszawie. Nasza historia sięga roku 2001, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, by z czasem stać się liderem krajowej transformacji energetycznej oraz największym producentem energii ze źródeł odnawialnych w Polsce. Nasza oferta skupia się na sprzedaży i dostarczaniu energii elektrycznej do odbiorców trakcyjnych i biznesowych, a także na szerokim wachlarzu usług elektroenergetycznych. Zatrudniamy 2764 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, by nasza energia była niezawodna i dostępna tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Jako część PGE Polska Grupa Energetyczna, przechodzimy przez okres intensywnej modernizacji. Inwestycje rzędu 4,3 mld zł pozwoliły nam na znaczące zwiększenie wartości naszych aktywów trwałych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacje i jakość. Jesteśmy operatorem ponad 500 podstacji trakcyjnych i blisko 400 kabin sekcyjnych, co czyni nas kluczowym graczem na rynku, zasila także liniami potrzeb nietrakcyjnych (LPN) obiekty należące do PKP PLK. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z potężnej infrastruktury, ale także z naszego zaangażowania w rozwój i dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku. Jesteśmy dumni z naszej roli w przemyśle elektroenergetycznym i zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych usług. Chociaż nasze wartości i misja nie zostały tutaj sprecyzowane, nasze działania codziennie odzwierciedlają nasze głębokie zaangażowanie w dostarczanie energii w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej podróży ku przyszłości pełnej czystej, odnawialnej energii.

PKP Energetyka S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PKP Energetyka S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP Energetyka S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa PKP Energetyka S.A.

Siedziba główna

PKP Energetyka S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PKP Energetyka S.A. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor Zasilania w Sieciah AC/DC

    PKP Energetyka S.A.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie ruchu i bieżący nadzór urządzeń w sieciach elektrotrakcyjnych i elektroenergetycznych

      • Dokonywanie operacji i wydawanie poleceń łączeniowych w urządzeniach sieci dystrybucyjnej i sieci elektrotrakcyjnej

      • Koordynowanie prac realizowanych przez wykonawców na elementach sieci elektrotrakcyjnej oraz sieci elektroenergetycznej

      • Nadzór nad likwidacją awarii oraz stanów zakłóceniowych

      • Współpraca podczas utrzymania i likwidacji zaistniałych awarii i stanów zakłóceniowych ze służbami PKP Energetyka i firmami zewnętrznymi

      • Wydawanie pisemnych poleceń awaryjnego wykonania prac

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: elektrotechnika, energetyka, elektronika, mechatronika itp.)

      • Chęć do nauki - zapewniamy kompleksowe szkolenia

      • Zdolność do szybkiego i samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji

      • Umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów

      • Odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, precyzję i sumienność

      • Gotowość do pracy z trybie zmianowym 12 godzinnym

      Mile widziane

      • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku Eksploatacji i Dozoru

      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

      • Doświadczenie związane z pracą na sieci energetycznej lub trakcyjnej

      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w energetyce

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Zniżki na przejazdy PKP
      • Dofinansowanie wczasów, biletów na wydarzenia kulturalne, karty sportowe
      • Dodatkowy dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

Pracodawcy w Warszawie