JARHEAD Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

JARHEAD sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy JARHEAD – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie ochrony osób i mienia. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Białymstoku, gdzie z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę. Od początku naszej działalności, dzięki koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza nasz system zarządzania jakością PN ISO 9001:2009.

Specjalizujemy się w technicznej i fizycznej ochronie, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów każdego dnia. Nasza firma jest symbolem zaufania i profesjonalizmu, co potwierdza nasza obecność na rynku oraz fakt, że nie jesteśmy wykluczeni z przetargów Urzędu Zamówień Publicznych. To świadczy o naszej transparentności i solidności.

Nasza przewaga konkurencyjna to wysoko wykwalifikowana załoga oraz nowoczesne wyposażenie techniczne, które zapewniają skuteczną ochronę na każdym kroku. W JARHEAD stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, aby nasze usługi były zawsze krok do przodu w zapewnianiu bezpieczeństwa.

Chociaż nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszych wartości i misji, możesz być pewien, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane przez głębokie zaangażowanie w ochronę i dobro naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do bycia najlepszymi w tym, co robimy.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie doświadczają spokoju ducha, wiedząc, że ich bezpieczeństwo jest w dobrych rękach. Z JARHEAD możesz czuć się bezpiecznie.

JARHEAD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy JARHEAD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARHEAD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JARHEAD Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Lublin
  6. Bydgoszcz
  7. Gdańsk
  8. Olsztyn
  9. Wysokie Mazowieckie
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca JARHEAD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu sprzątającego

    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy Pracowników do Serwisu Sprzątającego na terenie Miasta Wysokie Mazowieckie

      Zakres obowiązków

      - Sprzątanie powierzchni biurowych i/lub

      - Sprzątanie częsci wspólnych

      - Praca dwuzmianowa

      Wymagania

      - Dyspozycyjność, punktualność

      - Mile widziane Orzeczenie o niepełnosprawności

      - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Pracodawcy w Białymstoku