Erbud S.A.

Czy to Twoja firma?

Erbud S.A. praca

Warszawa

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski.

Erbud S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Erbud S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Erbud S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa Erbud S.A.

Siedziba główna

Erbud S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Erbud S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Rabka-Zdrój
  4. Szczecin
  5. Katowice
  6. Bytom
  7. Kielce
  8. Warszawa
  9. Bydgoszcz
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Erbud S.A. - oferty archiwalne

  • Cieśla

    Erbud S.A.
    • 6 000-8 500 zł / mies.
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • praca na szalunkach systemowych,
      • wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy,
      • wykonywanie konstrukcji drewnianych,
      • wykonywanie pomiarów,
      • praca z rysunkiem technicznym.

      Wymagania

      • doświadczenie na pokrewnym stanowisku stanowisku pracy,
      • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
      • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,
      • gotowość do pracy na budowach w Bydgoszczy,
      • dyspozycyjność do pracy w delegacji.

      Oferujemy

      • stabilną pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • zakwaterowanie,
      • ciepły posiłek na budowie,
      • pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Pracodawcy w Warszawie