Czy to Twoja firma?

Nanny Express sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad, Nanny Express Sp. z o.o. z dumą zajmuje się najmłodszymi mieszkańcami Warszawy, oferując im nie tylko opiekę, ale i wszechstronny rozwój. Nasza historia rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to postanowiliśmy odpowiedzieć na rosnące potrzeby rodziców w zakresie profesjonalnej opieki nad dziećmi. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy nasz autorski program edukacyjny, który łączy nowoczesne techniki pedagogiczne z elementami sztuki i nauki języków obcych, aby wspierać rozwój twórczych i intelektualnych zdolności naszych podopiecznych.

W Nanny Express wierzymy, że każde dziecko zasługuje na najlepszy start w życiu. Dlatego naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki, która pomoże im rozwijać się w bezpiecznym i stymulującym środowisku. Nasza oferta obejmuje nie tylko opiekę nad dziećmi, ale i wsparcie w ich edukacji oraz rozwijaniu pasji.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy od rodziców – średnia ocena 3.8 na podstawie 104 ocen z Google świadczy o zaufaniu, jakim nas obdarzają. To dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku i motywacja do dalszego działania.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do bezpośredniej opieki nad najmłodszymi. Zajmujemy się również rekrutacją opiekunek, dbając o to, aby każda z nich była nie tylko wykwalifikowana, ale i odpowiednio przygotowana do pracy z dziećmi, co jest gwarancją spokoju i bezpieczeństwa dla rodziców.

W Nanny Express każdego dnia staramy się tworzyć miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poznawać świat i czerpać radość z każdego dnia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej opiekuńczej społeczności, gdzie priorytetem jest dobro i rozwój dziecka.

Nanny Express Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Nanny Express Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nanny Express Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nanny Express Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Nanny Express Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Kielce
  6. Częstochowa
  7. Katowice
  8. Łódź
  9. Olsztyn
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Nanny Express Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Opiekun osób niepełnosprawnych

    • Stalowa Wola
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Na terenie Stalowej Woli rusza projekt państwowy do którego poszukujemy osób do opieki nad seniorami!

      Wymagane są kwalifikacje, potwierdzające kwalifikacje (np. opiekun osób starszych, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej itp.)

      Praca jest bardzo elastyczna, a stawki są zależne od wykształcenia i doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu!

      Zakres obowiązków

      pomoc osobie niepełnosprawnej w zależności od potrzeb

      Wymagania

      dyplom/certyfikat opiekun medyczny/osoby starszej/osoby niepełnosprawnej itp

      Oferujemy

      elastyczny grafik

Pracodawcy w Warszawie