MERIT POLAND Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

MERIT POLAND Sp.z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy Merit Poland, dumnie zakorzenieni w dynamicznym sercu Krakowa, gdzie inżynieria spotyka się z pasją do motoryzacji. Nasza specjalność to projektowanie i produkcja przełączników dla branży automotive, ale to, co robimy, wykracza poza zwykłe produkty – tworzymy innowacyjne rozwiązania mechatroniczne, które napędzają przemysł motoryzacyjny. Nasza współpraca z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie nie jest przypadkowa. To wynik naszego nieustannego dążenia do doskonałości i potwierdzenie, że produkty, które tworzymy, są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale i najwyższej jakości. Zespół Merit Poland to już 350 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w to, aby nasze przełączniki były synonimem niezawodności i innowacji. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, ale nie spoczywamy na laurach. Rozwijamy się, uczymy i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wyznaczać nowe standardy w branży automotive. Nasz międzynarodowy zasięg to nie tylko geografia, to przede wszystkim sieć zaufania i profesjonalizmu, którą budujemy każdego dnia. W Merit Poland wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią łączyć tradycję rzemiosła z nowoczesną technologią. Dlatego też każdy przełącznik, który opuszcza naszą linię produkcyjną, jest świadectwem naszej dbałości o detale i naszego zaangażowania w tworzenie lepszej przyszłości dla motoryzacji. Zapraszamy do świata Merit Poland, gdzie inżynieria staje się sztuką, a każdy produkt opowiada historię innowacji i jakości. Razem napędzajmy przyszłość.

MERIT POLAND Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka) badania i rozwój

Oferty pracy MERIT POLAND Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MERIT POLAND Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa MERIT POLAND Sp.z o.o.

Siedziba główna

MERIT POLAND Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Gdańsk
  4. Bielsko-Biała
  5. Legnica
  6. Wrocław
  7. Gdynia
  8. Bydgoszcz
  9. Katowice
  10. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MERIT POLAND Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Wywodzimy się z firmy Delphi. Od samego początku naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań, co możliwe jest tylko z udziałem najlepszych specjalistów, których nieustannie gromadzimy w swoich zespołach.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie kalendarza przeglądów i serwisów maszyn
      • Wykonywanie przeglądów sieci elektrycznej
      • Nadzorowanie przeglądów prowadzonych w budynku
      • Prowadzenie rejestru awarii i napraw wyposażenia
      • Nadzorowanie przeglądów CRO
      • Prowadzenie rejestru urządzeń pod nadzorem
      • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
      • Wykonywanie przeglądu elektronarzędzi
      • Nadzorowanie nad eksploatacją samochodu
      • Wykonywanie drobnych prac naprawczych
      • Wsparcie w procesie utylizacji

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektroniczne, elektryczne lub pokrewne)
      • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomość układów mechanicznych, elektrycznych – warunek konieczny
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
      • Analiza powstałych awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
      • Samodzielność i dokładność w działaniu
      • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

      Mile widziane

      • Doświadczenie w nadzorowaniu przeglądów CRO
      • Uprawnienia SEP eksploatacyjne gr I, II, III
      • Uprawnienia UDT
      • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
      • Znajomość systemów wodno-kanalizacyjnych i grzewczych

      Oferujemy

      • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu
      • elastyczne godziny pracy
      • prywatną opieka zdrowotna
      • dodatkowe ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny
      • kartę multisport
      • system kafeteryjny MyBenefit
      • prezenty okolicznościowe
      • owocowe wtorki i pyszną kawę
  • Technik Laboratorium

    • Kraków

      Miejsce pracy: Kraków

      • Przygotowanie oraz wykonywanie testów zgodnie z wymaganiami
      • Analiza danych pomiarowych, przygotowanie prezentacji wyników
      • Przygotowanie protokołów oraz raportów z badań
      • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie prowadzonych projektów
      • Nadzór nad dokumentacją projektową, techniczną oraz nad sprzętem laboratoryjnym

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki lub pokrewne
      • Znajomość podstaw mechaniki
      • Znajomość zagadnień z zakresu miernictwa elektronicznego
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Znajomość pakietu MS Office
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
      • Język angielski umożliwiający komunikację

      Oferujemy

      • prywatną opiekę zdrowotną
      • pyszną kawę

Pracodawcy w Krakowie