Solumed sp. z o.o., sp.k.

Czy to Twoja firma?

Solumed sp. z o.o., sp.k. praca

Poznań

Jesteśmy Centrum Medycznym Solumed, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie medycyny estetycznej i badań klinicznych. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2006 roku w Poznaniu, gdzie z pasji do pomagania i dążenia do doskonałości, stworzyliśmy miejsce, które dziś jest synonimem innowacji i jakości w medycynie.

Specjalizujemy się w prowadzeniu zaawansowanych prac badawczo-rozwojowych, które mają na celu nieustanne poszerzanie granic wiedzy w naukach medycznych i farmacji. Nasze doświadczenie w zarządzaniu badań klinicznych fazy I, II, III i IV pozwala na wprowadzanie nowych, skutecznych terapii, które mogą zmieniać życie pacjentów na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który tworzy kilkudziesięciu lekarzy specjalistów, w tym tak wybitnych ekspertów jak dr Andrzej Bielecki czy prof. Łukasz Dzieciuchowicz. To dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu możemy oferować szeroki zakres zabiegów i operacji w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, zawsze z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Nasza klinika jest miejscem, gdzie bezpieczeństwo i jakość idą w parze z innowacyjnością. Stosujemy wypróbowane standardy GCP (Good Clinical Practice), co gwarantuje najwyższy poziom usług. Dysponujemy sprzętem medycznym, który jest na najwyższym światowym poziomie, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych procedur.

Jako firma zarządzana rodzinnie, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi pacjentami. Dążymy do tego, aby każdy czuł się u nas jak w domu, a efekty naszych działań były zawsze naturalne i harmonijne z oczekiwaniami tych, którym służymy.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zabiegi estetyczne, ale również konsultacje w wielu specjalistycznych dziedzinach, takich jak ortopedia czy kardiologia. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby zdrowotne i zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

W Solumed wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to podstawa naszej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojej drogi do lepszego zdrowia i samopoczucia. Zapraszamy do naszego centrum w Poznaniu, gdzie nauka spotyka się z troską, a innowacja przeplata z tradycją.

Solumed sp. z o.o., sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Poznań
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Solumed sp. z o.o., sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Solumed sp. z o.o., sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Solumed sp. z o.o., sp.k.

Siedziba główna

Praca Solumed sp. z o.o., sp.k. - oferty archiwalne

  • Rejestrator/ka Medyczny/a - Aststent/ka Badań Klinicznych

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Solumed sp. z o.o. sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
      • Rejestracja pacjentów,
      • Zarządzanie dokumentacją i korespondencją,
      • Kontakt z lekarzami,
      • Obsługę i opiekę nad pacjentami przebywającymi w placówce,
      • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń,
      • Wsparcie zespołu w zakresie prowadzenia badan klinicznych.

      Wymagania

      • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, optymistycznego usposobienia, empatii,
      • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
      • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i samodzielności w działaniu,
      • Znajomość języka angielskiego
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
      • Stabilne zatrudnienie
      • Atrakcyjne warunki pracy
      • Pracę w profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie badań klinicznych

Pracodawcy w Poznaniu