Czy to Twoja firma?

Aluprofil sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu Warszawy znajduje się Aluprofil – firma, która z pasją tworzy metalowe elementy stolarki budowlanej, nieustannie podążając za najnowszymi trendami w technice i wzornictwie meblowym. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne systemy do drzwi przesuwnych oraz profile ramkowe do mebli kuchennych, które dostępne są w szerokiej palecie kształtów i kolorów, w tym w jednym z 200 odcieni RAL, uzyskiwanych dzięki zaawansowanym technikom, jak elektrobarwienie czy lakierowanie proszkowe. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do ciągłego doskonalenia jakości, co pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją. Każdy nasz produkt to wynik długotrwałych testów i nowoczesnych technologii, które gwarantują zgodność z normami Unii Europejskiej. Nasza obecność na rynkach krajowych i zagranicznych świadczy o doświadczeniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. W Aluprofil wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko innowacyjność, ale także niezachwiana jakość, od etapu produkcji aż po dostawę do Twoich rąk.

Aluprofil Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Aluprofil Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aluprofil Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Aluprofil Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Aluprofil Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Aluprofil Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wiodący producent profili aluminiowych do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych poszukuje pracownika na produkcję.

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych

      • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

      Wymagania

      • odpowiedzialność i sumienność

      • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

      • dobra organizacja pracy własnej

      • samodzielność w działaniu

      Oferujemy

      • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • możliwość rozwoju zawodowego
      • pracę w systemie stacjonarnym - miejsce pracy: Warszawa – Ursus
      • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy

Pracodawcy w Warszawie