Czy to Twoja firma?

Sunday Natural International sp. z o.o. praca

Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy Sunday Natural International, Twoim zaufanym partnerem w świecie naturalnych produktów spożywczych i suplementów diety. Od naszego założenia 13 stycznia 2020 roku, naszym celem jest dostarczanie produktów, które wspierają zdrowy styl życia i dobre samopoczucie naszych klientów.

Nasza podróż rozpoczęła się w Gorzów Wielkopolski, a dziś z dumą prowadzimy działalność również na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w magazynowaniu i składowaniu, przetwórstwie herbaty i kawy, produkcji artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej, a także w produkcji napojów bezalkoholowych. Nasze produkty są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zdrową żywność, która jest zarówno smaczna, jak i korzystna dla organizmu.

W roku 2022, nasz zespół miał powody do świętowania – odnotowaliśmy imponujący wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 796,4% oraz wzrost marży zysku netto o 16,34%. To dla nas dowód na to, że nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów jest doceniane przez coraz szersze grono odbiorców.

Chociaż nie ujawniamy liczby naszych pracowników, misji firmy ani naszych wartości, możemy zapewnić, że każdy członek naszego zespołu jest integralną częścią naszej sukcesu i wspólnie dążymy do ciągłego doskonalenia.

Nasze produkty, od suplementów diety po zdrową żywność, są starannie wyselekcjonowane i produkowane z myślą o potrzebach naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej obecności na rynku i stabilności finansowej, którą potwierdza nasz kapitał zakładowy oraz pozytywne zmiany wskaźników płynności.

W Sunday Natural International, każdego dnia pracujemy na to, aby nasze produkty były synonimem zdrowia i naturalności. Zapraszamy Cię do odkrywania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy wybierają to, co najlepsze dla siebie i swoich bliskich. Razem z nami zadbaj o swoje zdrowie w naturalny sposób.

Sunday Natural International Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Sunday Natural International Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sunday Natural International Sp. z o.o.

Mapa Sunday Natural International Sp. z o.o.

Siedziba główna

Sunday Natural International Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Sunday Natural International Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Warszawa
  4. Szczecin
  5. Wrocław
  6. Zielona Góra
  7. Bydgoszcz
  8. Łódź
  9. Kraków
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Sunday Natural International Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Sunday Natural International Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży suplementów diety i zdrowej żywności. Na rynku niemieckim działamy juz kilka lat, obecnie budujemy nowy zespół w Polsce. Więcej o nas mozesz poczytaj na stronie sunday.de.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami (Sp. z o.o.),

      • Sporządzanie deklaracji podatkowych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

      • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań okresowych, sporządzanie rocznych zeznań podatkowych,

      • Współtworzenie nowego działu księgowego i jego zespołu,

      • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytami,

      • Współpraca z innymi działami firmy,

      • Monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach,

      • Zapewnienie terminowości w zamykaniu ksiąg rachunkowych, wykonywanie pełnych zestawień rachunkowych,

      • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

      Wymagania

      • Udokumentowane doświadczenia zawodowe min. 5-letnie na samodzielnym stanowisku w księgowości,

      • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości,

      • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

      • Znajomość pakietu MS Office lub/i Google Documents,

      • Znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowości,

      • Znajomość prawa podatkowego w UE,

      • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji dla specjalnej strefy ekonomicznej (SSE) - mile widziane,

      • Samodzielność, dyspozycyjność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,

      • Wysoka kultura osobista,

      • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów.

      Oferujemy

      • Komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę,

      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

      • Konkurencyjne wynagrodzenie.

      W tytule maila prosze wpisac CV + księgowość - nazwisko kandydata.

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim