Czy to Twoja firma?

GPD Agency sp. z o.o. Sp. k. praca

Poznań

W sercu dynamicznego Poznania, tam gdzie kreatywność spotyka się z innowacją, znajduje się GPD agency – miejsce, gdzie marki nabierają życia. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić się jako jedna z największych agencji 360 w naszym kraju, której renoma została potwierdzona prestiżowym tytułem BUSINESS SUPERBRANDS w 2023 roku. Nasza historia to opowieść o pasji, determinacji i nieustannym dążeniu do doskonałości. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze marek, od pierwszych szkiców strategii, przez rozbudowaną ideę kreatywną, aż po finalne wdrożenie. Jesteśmy zespołem, który łączy w sobie kompetencje agencji reklamowej z możliwościami studia filmowego i fotograficznego, a także z doświadczeniem partnera e-commerce. To połączenie daje nam unikalną możliwość tworzenia spójnych i efektywnych kampanii, które przemawiają do wyobraźni i serc odbiorców. Nasze usługi to nie tylko kreacja i realizacja kampanii reklamowych, ale także profesjonalne sesje fotograficzne i przygotowanie key visualu akcji. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy element komunikacji był przemyślany i doskonale wykonany – dlatego zawsze stawiamy na jakość i dbałość o detale. W GPD agency wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dzięki naszym działaniom, marki, z którymi współpracujemy, zyskują wyrazisty głos na rynku i stają się rozpoznawalne. Nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, kreatywności i nieustannego poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, nie boją się wyzwań i są gotowi na podbój rynku niebanalnymi i skutecznymi kampaniami. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – historię Twojej marki, która zostanie zapamiętana.

GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków
  5. Marki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    • Swadzim
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Osoba do sprzątania

      Miejsce pracy: Swadzim

      Zakres obowiązków

      BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

      • Sprzątanie studia filmowo-produkcyjnego

      Wymagania

      CZEGO OCZEKUJEMY?

      • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku 5:00-12:00 lub 6:00-13:00 (do ustalenia)
      • Rzetelność, sumienność, punktualność i zaangażowanie

      Oferujemy

      CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Zapewniamy wszystkie potrzebne środki czystości oraz strój do pracy
      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod numerem :

      +48 502 264 290

Pracodawcy w Poznaniu