LCM Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

LCM sp. z o.o. praca

Warszawa

LCM Sp. z o. o. - Dysponujemy wieloma profesjonalnymi i wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi, które są w stanie sprostać każdemu zadaniu w zakresie montażu, demontażu oraz przebudowy regałów magazynowych. Mogą one również wykonać kompleksowy serwis lub przegląd techniczny magazynu. Realizujemy zarówno projekty standardowe jak i specjalne, zawierające dużą ilość innowacji i nowinek technicznych.

LCM Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LCM Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LCM Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LCM Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca LCM Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Spawacz MAG/TIG

    • Lubartów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy,proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali tj. gilotyna, prasa krawędziowa, plazma i urządzeń do transportu (suwnica, wózki podnośnikowe) po wcześniejszym przeszkoleniu w naszym zakładzie.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
      • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;
      • znajomość rysunku technicznego i dokumentacji spawalniczej;
      • samodzielność oraz otwartość na współpracę w zespole;
      • komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
      • dokładność, rzetelność, sumienność;
      • prawo jazdy kat. B;
      • umiejętność spawania TIG oraz stali stopowych, nierdzewnych lub stopów aluminium będą dodatkowym atutem;

      Oferujemy

      • dobrej klasy urządzenia oraz wyposażenie stanowiska do pracy
      • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
      • stabilność zatrudnienia;
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;
      • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

      Praca będzie wykonywana pod adresem: 21-100 Lubartów, Chlewiska 71 k/Lubartowa

Pracodawcy w Warszawie