Czy to Twoja firma?

CS Natura Tour. sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie "CS Natura Tour", gdzie nasza historia zaczyna się w roku 2000, kiedy to wyłoniliśmy się z Polskich Kolei Państwowych, by zapisać nowy rozdział w branży turystycznej i szkoleniowej. Nasza podróż rozpoczęła się od marzenia o stworzeniu miejsc, w których zarówno odpoczynek, jak i rozwój osobisty idą w parze z naturą i nowoczesnością.

Specjalizujemy się w organizowaniu niezapomnianego wypoczynku w naszych ośrodkach wypoczynkowych, które są rozsiane w malowniczych zakątkach Polski. Nasze centra szkoleniowe to przestrzenie, gdzie wiedza spotyka się z praktyką, a nasze szkolenia dla kadr kolejnictwa oraz kursy z kompetencji miękkich i menadżerskich są synonimem najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z posiadania sześciu najnowocześniejszych w Polsce symulatorów pojazdów kolejowych, które stanowią naszą przewagę konkurencyjną i świadczą o naszym zaangażowaniu w innowacyjność. Nasze usługi hotelowo-gastronomiczne oraz organizacja konferencji są wyrazem naszej dbałości o najdrobniejsze szczegóły i komfort naszych gości.

Zatrudniając 500 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy solidnym i stabilnym partnerem na rynku. Nasze ośrodki wypoczynkowe i centrum szkoleniowe to miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat "SOLIDNA FIRMA".

Nasza misja i wartości są odzwierciedleniem naszej codziennej pracy i relacji z klientami, choć nie zostały one zdefiniowane w dostarczonym tekście, to każdego dnia staramy się działać z pasją i zaangażowaniem, by dostarczać usługi, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do "CS Natura Tour", gdzie profesjonalizm spotyka się z naturą, a każda chwila spędzona z nami staje się częścią pięknej historii.

CS Natura Tour. Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy CS Natura Tour. Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CS Natura Tour. Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CS Natura Tour. Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

CS Natura Tour. Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
CS Natura Tour. Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Szczecin
  3. Bielsko-Biała
  4. Jelenia Góra
  5. Gorzów Wielkopolski
  6. Łódź
  7. Częstochowa
  8. Chojnów
  9. Gdańsk
  10. Jastarnia

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CS Natura Tour. Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zatrudnimy pokojową od zaraz w Ośrodku Wypoczynkowym "Meduza" w Świnoujściu tel. 600 065 553

      Zakres obowiązków

      • Sprzątanie pokoi
      • Sprzątanie korytarzy
      • Wymiana pościeli

      Wymagania

      • Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Pracę w miłym zespole
  • Kelner/kelnerka

    • Świnoujście
    • umowa o pracę tymczasową
    • Zatrudnię od zaraz Kelnera/Kelnerkę w Ośrodku Wypoczynkowym "Meduza" w Świnoujściu tel. 600 065 553 zamiejscowym zakwaterowanie

      • Podawanie do stołów
      • Utrzymanie czystości w jadalni
      • Zmywanie sztućców

      Wymagania

      • Książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Gwarancję wypłaty wynagrodzeń
  • Pomoc kuchenna

    • Pomoc kuchenną zatrudnię od zaraz w OW Meduza Świnoujście tel. 600 065 553 zamiejscowym zakwaterowanie

      • pomoc w przygotowaniu produktów do posiłków
      • zmywanie naczyń
      • utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni

      Wymagania

      • książeczka zdrowia

      Oferujemy

      • praca w miłym zespole

Pracodawcy w Warszawie