"OLSZA" OLBRYSZ sp.j.

Czy to Twoja firma?

OLSZA OLBRYSZ sp.j. praca

Warszawa

Cukiernia Olsza to rodzinna firma z tradycjami. Nasze wypieki powstają w oparciu o tradycyjne receptury, wyłącznie z naturalnych surowców najwyższej jakości. Cukiernictwo jest dla nas sztuką, staramy się zadowolić nie tylko Państwa gusta smakowe, ale i estetyczne. Nasi mistrzowie ręcznie przygotują dla Państwa domowe słodkości, których znakomity smak pozostanie w Państwa pamięci na długo. To właśnie dzięki nam odkryją Państwo wyśmienity smak domowego ciasta we własnym domu.

"OLSZA" OLBRYSZ sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy praca fizyczna obsługa klienta / call center produkcja / przemysł

Oferty pracy "OLSZA" OLBRYSZ sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "OLSZA" OLBRYSZ sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "OLSZA" OLBRYSZ sp.j.

Siedziba główna

Biuro

"OLSZA" OLBRYSZ sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Częstochowa
  4. Bydgoszcz
  5. Gdynia
  6. Łódź
  7. Bielsko-Biała
  8. Kraków
  9. Bielsk Podlaski
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca "OLSZA" OLBRYSZ sp.j. - oferty archiwalne

  • Kierowca - Handlowiec - Vanseller

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

      Zakres obowiązków

      • Dostarczanie produktów do Klientów na terenie całej Polski;

      • Efektywna sprzedaż;

      • Pozyskiwanie zamówień od Klientów;

      • Dbanie o dobre relacje z Klientami;

      • Kontrolowanie obiegu dokumentów i rozliczeń;

      • Poszukiwanie nowych Klientów.

      Wymagania

      • Czynne prawo jazdy kat. B;

      • Pełne zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;

      • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami;

      • Komunikatywność i przedsiębiorczość;

      • Dyspozycyjność;

      • Możliwość wyjazdów w delegacje;

      • Efektywne wprowadzanie nowych produktów;

      • Zbieranie należności od Klientów;

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego;

      • Szukamy handlowców z energią i nastawieniem na sprzedaż;

      • Zależy nam na długotrwałej współpracy.

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte o system prowizyjny;

      • Możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Warszawie