ACS Audika sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

ACS Audika sp. z o.o. praca

Warszawa

Dołącz do Audika Polska, światowego lidera w branży profilaktyki i protetyki słuchu, największego branżowego pracodawcy w kraju. Mamy sieć ponad 500 Centrów Słuchu i 21 Centrów Medycznych. Dysponujemy własnym Centrum Szkoleniowym, w którym nasi pracownicy poszerzają wiedzę i rozwijają kompetencje.

W całej firmie zatrudniamy ponad 1000 pracowników i stale poszerzamy nasze zespoły, które każdego dnia pomagają Pacjentom zadbać o swój słuch.

Dlaczego my? PoSŁUCHaj:

Stawiamy na profesjonalizm

Łączymy siły - ważna jest współpraca

Uczymy się od siebie

Cenimy naszych pracowników i Pacjentów

Humor też się przydaje :)

Mamy na celu dobro Pacjenta

Edukujemy, jak dbać o słuch

Dajemy radość słyszenia

ACS Audika sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy hr / kadry internet / e-commerce / nowe media administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ACS Audika sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACS Audika sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa ACS Audika sp. z o. o.

Siedziba główna

ACS Audika sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Kraków
  5. Lublin
  6. Gliwice
  7. Bielsko-Biała
  8. Dąbrowa Górnicza
  9. Białystok
  10. Grodzisk Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ACS Audika sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds. sprzedaży (branża protetyki słuchu)

    • Wielkopolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • budowanie długotrwałych relacji z Pacjentami
      • wykonywanie badań słuchu (po odbyciu szkolenia)
      • sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów, baterii i środków pielęgnacyjnych
      • doradzanie Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych
      • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt

      Wymagania

      • doświadczenie (min. 1 rok) w sprzedaży, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży medycznej optycznej lub innej pokrewnej
      • pozytywne nastawienie do nowych wyzwań i nauki
      • umiejętność badania potrzeb i sprawne używanie języka korzyści
      • dobra organizacja pracy
      • dyspozycyjność do wyjazdu na 3-tygodniowe szkolenie w Warszawie (szkolenie w pełni opłacane przez pracodawcę)
      • prawo jazdy kat. B (oddziały wyjazdowe)

      Oferujemy

      • praca, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych Pacjentów
      • podstawa + premie uzależnione od realizacji celu
      • umowa o pracę na cały etat
      • praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach
      • pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym
      • rozwój zawodowy – możesz zostać protetykiem słuchu
      • dofinansowanie nauki na kierunku protetyk słuchu
      • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz szkieł korekcyjnych

Pracodawcy w Warszawie