Czy to Twoja firma?

ENCO sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnymi twórcami przyszłości w dziedzinie produkcji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Polski, w Warszawie, a nasze korzenie sięgają głęboko tradycji i innowacji. W ENCO Sp. z o.o. łączymy doświadczenie z nowoczesnością, co pozwala nam na realizację zadań z zakresu średnich i niskich napięć, które są niezbędne dla dynamicznie rozwijającej się energetyki zawodowej, przemysłowej oraz sektora budowlanego.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i poszukiwaniu doskonałości. W 2003 roku, przełomowym momencie naszej działalności, rozszerzyliśmy nasze możliwości produkcyjne dzięki zakupowi specjalistycznego zakładu w Pyskowicach. To właśnie tam, z duchem niemieckiej precyzji, tworzymy nasze kluczowe produkty - stacje transformatorowe w obudowie betonowej oraz złącza kablowe SN, które są synonimem solidności i niezawodności.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, liczącym od 11 do 50 osób, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi. Nasze wyroby są wynikiem pasji i zaangażowania, a solidna niemiecka technologia, którą stosujemy, jest gwarancją najwyższej jakości. To właśnie jakość i innowacyjność są wizytówką naszej firmy.

Oprócz produkcji, oferujemy także usługi takie jak prace uruchomieniowo-pomiarowe oraz wynajem stacji transformatorowych, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na profesjonalizm i dążenie do doskonałości.

Chociaż nie możemy się pochwalić naszą misją czy wyraźnie sformułowanymi wartościami, nasze codzienne działania i zaangażowanie w każdy projekt mówią same za siebie. Jesteśmy firmą, która wierzy w moc ciężkiej pracy, innowacyjności i nieustannego dążenia do bycia lepszym.

Zapraszamy do poznania ENCO Sp. z o.o. - firmy, która z energią i determinacją podchodzi do każdego wyzwania, tworząc produkty i usługi, które napędzają przemysł i budownictwo, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

ENCO Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ENCO Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENCO Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENCO Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zakład Produkcyjny Pyskowice

ENCO Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ENCO Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Pyskowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ENCO Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier sprzedaży

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma ENCO Sp. z o.o., działająca na rynku od 1989r., realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym: modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych, aktualnie zatrudni na stanowisko:

      Inżynier ds. ofertowania i technicznego wsparcia sprzedaży

      – branża elektryczna

      Miejsce pracy: Warszawa
      Wymiar pracy: pełen etat

      Zakres obowiązków

      Główne zadania:

      • Analiza zapytań ofertowych klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, uszczegółowienie zakresu oferty z klientem.
      • Przygotowanie oferty techniczno – handlowej wraz z rysunkami ofertowymi i opisem technicznym.
      • Komunikacja z dostawcami komponentów, weryfikacja wycen i dostępności.
      • Wsparcie techniczne w Dziale Sprzedaży: sporządzanie rysunków ofertowych, specyfikacji technicznych, list materiałowych itp.

      Wymagania

      Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

      • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektroenergetycznym, pokrewnym (lub w trakcie studiów)
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • Zdolności analityczne
      • Praktyczną znajomość obsługi programu AUTO – CAD – mile widziana
      • Chęci do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

      Oferujemy

      • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez praktyczne zapoznanie się z rozwiązaniami technicznymi i zasadami ich doboru
      • Umowę o pracę lub zlecenie w zależności od Twoich potrzeb (elastyczny system pracy)
      • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
      • Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
      • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
      • Benefity pozapłacowe: atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą,

  • Inżynier – Specjalista ds. automatyki zabezpieczeniowej

    • 7 000-12 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • O NAS:

      Firma ENCO Sp. z o.o. działa na rynku od prawie 35 lat. Jesteśmy producentem wysokiej jakości stacji transformatorowych kontenerowych, urządzeń rozdzielczych SN i nn, systemów telemechaniki i sterowania. Realizujemy ciekawe projekty związane z zasilaniem i przebudową zasilania elektroenergetycznego obiektów, w tym z modernizacją istniejących urządzeń, zasilaniem ze źródeł OZE, elektromobilnością. W obsłudze klienta stawiamy na nowoczesne, sprawdzone rozwiązania i kompleksowe rozwiązanie problemów, dzięki czemu stale rozwijamy naszą ofertę produktów i usług, jak również kompetencje naszego zespołu.

      Inżynier – Specjalista ds. automatyki zabezpieczeniowej

      Wymiar pracy: pełny etat Umowa o pracę Specjalista/Starszy Specjalista Praca stacjonarna/mobilna

      Opisstanowiska:

      • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej obwodów wtórnych stacji transformatorowych SN/nn dla sieci Smart Grid, OZE, stacji ładowania, obiektów przemysłowych
      • Dobór i opracowanie rozwiązań technicznych dla automatyki i telemechaniki: zdalnej sygnalizacji, pomiarów i sterowania stacjami transformatorowymi.
      • Konfiguracja sterowników obiektowych, wskaźników przepływu prądu zwarciowego i urządzeń pomiarowych/komunikacyjnych w stacjach
      • Konfiguracja przekaźników zabezpieczeniowych, sterowników polowych i systemów automatyki
      • Wykonywanie pomiarów i testów zabezpieczeń
      • Uruchomienia i serwis urządzeń telemechaniki oraz automatyki zabezpieczeniowej na obiektach.
      • Wsparcie techniczne dla klientów oraz innych zespołów w zakresie telemechaniki i automatyki zabezpieczeniowej

      Wymagania

      1. Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowane automatyka zabezpieczeniowa)

      2. Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją obwodów wtórnych automatyki zabezpieczeń

      3. Doświadczenie w pracach rozruchowych 4. Znajomość systemów łączności (protokoły komunikacyjne) 5 Znajomość programu AutoCad.
      6. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
      7. Umiejętność analitycznego myślenia i inicjatywa w podejmowaniu działań
      8. Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski - prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
      • Samodzielność w działaniu oraz możliwość awansu
      • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami
      • Możliwość nabycia uprawnień
      • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

Pracodawcy w Warszawie