ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ASPIRATIO CONSULTING sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy ASPIRATIO CONSULTING – Twoim zaufanym partnerem w świecie prawa i biznesu. Nasza siedziba znajduje się w sercu Poznania, skąd z pasją i zaangażowaniem wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym zadaniem jest dostarczanie praktycznych rozwiązań prawnych i organizacyjnych, które pomagają naszym klientom rozwijać ich działalność w zgodzie z obowiązującymi przepisami, szczególnie w tak ważnych obszarach jak ochrona środowiska i prawo administracyjne.

Zespół ASPIRATIO CONSULTING to grupa od 11 do 50 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług – od doradztwa prawnego, przez zarządzanie projektami, po wsparcie w pozyskiwaniu funduszy UE, realizację projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii, tworzenie spółdzielni energetycznych, a także oferujemy szkolenia, coaching, business consulting oraz kompleksową obsługę w zakresie prawa administracyjnego.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie rozwiązań, ale także edukacja i rozwój. Wierzymy, że dobrze poinformowany klient to klient, który może świadomie kształtować swoje środowisko biznesowe. Dlatego "Doradzamy, szkolimy, wspieramy" to nie tylko hasło, ale fundament naszej codziennej pracy.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy dokładnymi danymi o naszej pozycji na rynku, możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, efektywniejszymi i bardziej innowacyjnymi. Nasze usługi są stale dostosowywane do zmieniającego się świata prawa i biznesu, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy do współpracy z Aspiratio Consulting, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a doświadczenie łączy się z innowacyjnością. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla Twojego biznesu i dla środowiska, w którym wszyscy funkcjonujemy.

ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Poznań
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Wrocław
  6. Lomianki
  7. Dębica
  8. Pruszków
  9. Gorzów Wielkopolski
  10. Przemyśl

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ASPIRATIO CONSULTING Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Junior HR Recruiter

    • Poznań
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Cześć Jesteśmy Aspiratio – zespół 8 konsultantów, który wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie działań operacyjnych w trzech głównych obszarach biznesowych. Jedną z kluczowych dziedzin naszej działalności jest doradztwo w obszarze HR. Pracujemy w roli Project Managerów, HR Business Partnerów, czy Coachów, dopasowując swoją rolę do konkretnych wyzwań związanych z zarządzaniem przez cele, kreowaniem kultury organizacyjnej, wdrażaniem procesów feedbackowych czy budowaniem zaangażowania.

      W związku z szybkim rozwojem naszych projektów szukamy Junior Recruitera, który wesprze nasz rosnący zespół HR.

      Co jeszcze oznacza współpraca z nami?

      • Bardzo dużą samodzielność i niezależność – nie praktykujemy micromanagementu i jesteśmy otwarci na przejmowanie inicjatywy
      • Dużą elastyczność
      • Testowanie nowych metod, narzędzi i sposobów działania
      • Wpływ na własną ścieżkę rozwoju
      • Bieżący feedback, szczerość i transparentność w organizacji

      Zakres obowiązków

      • Poszukiwanie najlepiej dopasowanych kandydatów za pośrednictwem wszystkich dostępnych kanałów rekrutacyjnych
      • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla różnych Klientów. Od zbudowania profilu kompetencyjnego po doradztwo dot. zatrudnienia i wdrożenia nowej osoby
      • Wsparcie w realizacji projektów HRowych i z obszaru Employer Brandingu
      • Współpraca z zespołem HR

      Wymagania

      Szukamy osoby, która:

      • Posiada doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
      • Posiada umiejętności zarządzania czasem oraz umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów
      • Czuje się świetnie z wyszukiwaniem informacji
      • Jest otwarta na podejmowanie kontaktu z Klientem oraz rozwoju w strategicznych procesach HR
      • Potrafi komunikować się po ang min. B2

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w marketingu rekrutacyjnym
      • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści tekstowych i/lub graficznych
      • Doświadczenie lub zainteresowanie w innych obszarach niż HR

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie w wysokości 4500 – 7000 zł netto na B2B (możliwa również praca w oparciu o umowę zlecenie) + premie kwartalne uzależnione od realizacji celów biznesowych firmy
      • Dalszy rozwój w HR-rze, marketingu rekrutacyjnym i interesujących Cię obszarach
      • Możliwość współpracy w ciekawych projektach z różnymi klientami
      • Bliską współpracę z doświadczonym liderem
      • Sprzęt do pracy – laptop, telefon
      • Pracę częściowo zdalną, biuro w centrum Poznania przy ulicy Nowowiejskiego 8/8
      • Możliwość udziału w wydarzeniach branżowych
      • Budżet na szkolenia i rozwój

Pracodawcy w Poznaniu