Czy to Twoja firma?

INTER-PACK POLONIA sp. z o.o. praca

Radom

Witajcie w świecie INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o., miejscu, gdzie innowacja i tradycja współtworzą przyszłość opakowań. Nasza podróż rozpoczęła się w 2015 roku w Radomiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy kreować rozwiązania, które dziś są synonimem bezpieczeństwa i jakości w transporcie towarów. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, tektury falistej, taśmy samoprzylepnej, folii stretch oraz różnych akcesoriów do opakowań. Nasze produkty, takie jak kątowniki tekturowe, tuleje tekturowe czy opakowania z tektury falistej, są wynikiem połączenia nowoczesnej technologii z dbałością o każdy detal. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania pomagają naszym klientom w bezpiecznym i efektywnym transporcie ich produktów. Jako część grupy „UGPS”, zyskaliśmy solidną pozycję na rynku europejskim, zabezpieczając potrzeby klientów zarówno na Wschodzie, jak i Zachodzie kontynentu. Nasze produkty dotarły już do takich krajów jak Belgia, Białoruś, Holandia, Estonia, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Austria, Polska, Słowacja, Słowenia, Węgry i Czechy. To dla nas dowód na to, że nasza praca przekłada się na międzynarodowe uznanie. Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie na rynek wygodnych, bezpiecznych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań transportowych. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność za środowisko naturalne to nie tylko nasz obowiązek, ale i przywilej. Dlatego też w naszych działaniach zawsze stawiamy na zrównoważony rozwój. Jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, w tym ISO 9001:2015, które są świadectwem naszej nieustannej dbałości o najwyższe standardy. W naszym własnym laboratorium badawczym nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Z dumą oferujemy naszym klientom nie tylko produkty, ale i profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w optymalizacji kosztów przechowywania i transportu. Nasze elastyczne podejście do produkcji oraz szybkie terminy realizacji to nasze kluczowe atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji. W INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja opakowań, ale przede wszystkim budowanie trwałych i wartościowych relacji z naszymi partnerami. Zapraszamy Was do współtworzenia tej historii sukcesu. Razem możemy więcej!

Oferty pracy INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radom
  3. Olsztyn
  4. Bytom
  5. Rzeszów
  6. Lublin
  7. Rybnik
  8. Skarżysko-Kamienna
  9. Sochaczew

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca INTER-PACK POLONIA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • 129 - specjalista do spraw logistyki

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ZAPEWNIENIE BEZBŁĘDNYCH DZIAŁAŃ WSZYSTKICH FUNKCJI LOGISTYCZNYCH W
      FIRMIE, KOORDYNOWANIE PRACY MAGAZYNU I ZAOPATRZENIA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
      ZA DZIAŁANIA FIRMY W ZAKRESIE IMPORTU LUB EKSPORTU MATERIAŁÓW, SUROWCÓW,
      WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI I KLIENTAMI FIRMY

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: " PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA I INTERNETU", MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomiu