Czy to Twoja firma?

INSS-POL sp. z o.o. praca

Wrocław

Od momentu naszego założenia 3 października 2001 roku, INSS-POL Sp. z o.o. rozwija się dynamicznie, stając się uznanym ekspertem w branży instalacji przemysłowych i wykończeniowych. Z siedzibą we wspaniałym Wrocławiu, z dumą reprezentujemy polskie inżynierstwo na rynkach międzynarodowych, obsługując klientów zarówno w kraju, jak i w całej Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy poszukują niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie zbiorników ciśnieniowych, reaktorów, mieszalników, układów zaworowo-pompowych, układów pompowych i rurowych, wymienników ciepła, konstrukcji stalowych oraz instalacji SKID. Wykorzystując zaawansowane technologie spawalnicze, takie jak TIG, MAG, spawanie orbitalne TIG rurociągów czy automatyczne spawanie zbiorników, zawsze dążymy do perfekcji w każdym detalu. Jesteśmy dumni z naszej załogi liczącej 162 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i kompetencje są kluczem do naszego sukcesu. Wspólnie tworzymy zespół, który nie boi się wyzwań i jest gotowy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Nasze usługi obejmują prefabrykację warsztatową, montaż instalacji technologicznych oraz obróbkę i spawanie stali nierdzewnych i austenitycznych, co pozwala nam na realizację projektów z najwyższą precyzją. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu do gospodarki magazynowej oraz możliwościom przerobowym, jesteśmy w stanie zapewnić efektywność i szybkość realizacji zleceń. Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty ISO9001:2015, SCC, EN1090 EXC3, ISO3834, AD 2000 Merkblatt, ASME, UDT, TDT. Są one świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług spełniających najwyższe standardy. W INSS-POL wierzymy, że kluczem do sukcesu jest partnerska współpraca z klientem. Dbamy o to, aby każdy projekt był realizowany z myślą o dobrostanie naszych klientów i pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom wiedzy pozwalają nam na ciągłe doskonalenie oferowanych rozwiązań, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Zapraszamy do współpracy z INSS-POL, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zaufanie i satysfakcja klientów są naszym największym osiągnięciem.

INSS-POL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INSS-POL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSS-POL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magazynier Serwisu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa zlecenie
    Wygasa
  • Magazynier

    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Order picker – warzywa i owoce

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana

Mapa INSS-POL Sp. z o.o.

Siedziba główna

INSS-POL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSS-POL Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Poznań
  6. Mragowo
  7. Złotoryja
  8. Rzeszów
  9. Nysa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca INSS-POL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier Radzikowice k. Nysy

    • Nysa
    • pełny etat
    • Dokumenty aplikacyjne: CV i ew. list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie magazynu na budowie w Radzikowicach,
      • prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej,
      • odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: załadunek, rozładunek,
      • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wychodzących,
      • kontrolowanie wewnątrz magazynowego przemieszczania towarów,
      • kompletowanie zamówień,
      • utrzymywanie porządku na terenach magazynowych,
      • inne prace magazynowe.

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe (magazynier-logistyk),
      • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
      • znajomość programów biurowych (Microsoft Office),
      • skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
      • gotowość do pracy zmianowej,
      • doświadczenie w pracy w magazynie -mile widziane,
      • znajomość branży stali nierdzewnych – mile widziana,
      • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane;
      • uprawnienia do obsługi ładowarki ze zmiennym wysięgiem (Manitou) – mile widziane.

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie (na czas projektu: od 15.03. do 31.12.2022, po jego zakończeniu oferujemy współpracę na dalszy okres),
      • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji międzynarodowego projektu,
      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Pracodawcy w Wrocławiu