VINDEREN sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

VINDEREN sp. z o.o. praca

Warszawa

VINDEREN Sp. z o.o. działa od ponad 15 lat na rynku branży budowlanej jako renomowany polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki Ceramstic, bezpiecznych i ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler, a także betonu architektonicznego Morgan & Möller. Produkty marek należących do Grupy VINDEREN sprzedawane są na polskim i zagranicznym rynku.

VINDEREN sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport hr / kadry

Oferty pracy VINDEREN sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VINDEREN sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa VINDEREN sp. z o.o.

Centrala

VINDEREN sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VINDEREN sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

    • 3 500-4 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України

    • Obecnie do zespołu sprzedaży dla marki Rubtiler (ekologiczne nawierzchnie gumowe)poszukujemy energicznych, otwartych i samodzielnych osób na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

      Zakres obowiązków

      • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz relacji biznesowych
      • Analiza rynku i budowanie bazy klientów i partnerów biznesowych
      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
      • Kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
      • Realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych
      • Udział w targach oraz imprezach branżowych

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży budowlanej, także projektowanie placów zabaw i siłowni
      • Warunek konieczny - znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, angielski
      • Prawo jazdy kat B
      • Doskonała organizacja pracy
      • Kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu nowych projektów
      • Systematyczność, terminowość, dyspozycyjność
      • Doświadczenie handlowe w branży Gym & Fitness będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
      • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pakiet benefitów: kartę sportową, opiekę medyczną na umowie stałej
      • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole

Pracodawcy w Warszawie