Czy to Twoja firma?

MONTAN STAL SP Z O.O. praca

Tarnowskie Góry

W samym sercu przemysłowego krajobrazu Tarnowskich Gór, MONTAN STAL SP Z O.O. wyrasta jako bastion innowacji i jakości w świecie produkcji metali i rud metali. Nasza działalność to nie tylko produkcja konstrukcji metalowych i ich części, ale także precyzyjna obróbka mechaniczna elementów metalowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu.

Jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje również sprzedaż hurtową metali, wyrobów metalowych, odpadów oraz złomu. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości potwierdza certyfikat EN ISO 9001-2000, który otrzymaliśmy w 2002 roku i który jest dla nas potwierdzeniem w kolejnych latach. To znak, że nieustannie dbamy o doskonalenie naszych procesów i produktów. Nasza reputacja jako zaufanego partnera w biznesie została dodatkowo wzmocniona certyfikatem Polskiej Unii Dystrybutorów Stali oraz prestiżowym Medalem Europejskim, który otrzymaliśmy w 2004 roku.

Rozumiemy, że w dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłu, pewność i zaufanie są kluczowe. Dlatego też nasze terminowe dostawy i zapewnienie zapasów buforowych są fundamentem, na którym budujemy stabilne relacje z naszymi klientami i dostawcami. Nasze zaangażowanie w utrzymanie tych relacji zostało docenione przez Business Centre Club, co jest dla nas źródłem wielkiej dumy.

W MONTAN STAL SP Z O.O. łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i wyznaczać nowe standardy w branży. Zapraszamy do współpracy, by razem tworzyć przyszłość przemysłu metalowego.

MONTAN STAL SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MONTAN STAL SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONTAN STAL SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MONTAN STAL SP Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
MONTAN STAL SP Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tarnówskie Góry
  3. Gdańsk
  4. Pyskowice
  5. Bytom
  6. Warszawa
  7. Gliwice
  8. Radzionków
  9. Rzeszów
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MONTAN STAL SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier - suwnicowy

    • 3 500-5 500 zł / mies.
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1999 r. Zajmujemy się sprzedażą i przetwórstwem wyrobów hutniczych.
      Do swojego magazynu w Tarnowskich Górach poszukujemy pracownika z uprawnieniami do obsługi suwnic.

      Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy a.banek@montanstal.pl

      Zakres obowiązków

      • załadunek elementów przy pomocy suwnicy
      • obsługa dostaw
      • logistykę wewnętrzną
      • kontrolę stanów magazynowych
      • przeprowadzanie inwentaryzacj

      Wymagania

      • uprawnienia do obsługi suwnic

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (system premiowy)
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie kursów: hakowy, suwnicowy, przepalacz
      • benefity: dofinansowanie do wczasów, karty MEDICOVER SPORT, ubezpieczenia

Pracodawcy w Tarnowskich Górach