BubbleRojber sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BubbleRojber sp. z o.o. praca

Poznań

Witaj! Jesteśmy Bubble Rojber, innowacyjną firmą z Poznania, która od 2022 roku prężnie rozwija się w branży biur projektów. Nasza oferta to klucz do świata finansów i danych – dostarczamy naszym klientom dostęp online do obszernej bazy sprawozdań finansowych dla podmiotów zarejestrowanych w KRS.

Rozumiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest analiza i interpretacja danych finansowych. Dlatego też, z myślą o potrzebach naszych użytkowników, stworzyliśmy narzędzia pozwalające na łatwy import danych bezpośrednio do Excela. Nasze raporty to nie tylko suche liczby – to identyfikacja podmiotu, bilanse, rachunki wyników oraz wyliczone wskaźniki, które pozwalają na głęboką analizę i porównanie wyników rok do roku. Co więcej, nasz system inteligentnie wykrywa potencjalne błędy i ostrzeżenia w sprawozdaniach, co jest naszym znakiem rozpoznawczym i świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Choć nasza historia jest stosunkowo krótka, to nasze ambicje i determinacja w dążeniu do doskonałości są ogromne. Dążymy do tego, by stać się liderem w dostarczaniu precyzyjnych i łatwo dostępnych informacji finansowych, które wspierają naszych klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.

Nasza firma to zespół ludzi z pasją, których celem jest nieustanne ulepszanie naszych usług i dostosowywanie ich do zmieniającego się rynku. Chociaż nie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, możesz być pewien, że każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze usługi były synonimem innowacyjności, niezawodności i zaufania.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze rozwiązania mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu. Razem możemy osiągnąć więcej!

BubbleRojber sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Barman Poznań
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BubbleRojber sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BubbleRojber sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BubbleRojber sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żagań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BubbleRojber sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praca dla studentki/a w kawiarni Bubble Tea

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Otwieramy nowy lokal Bubble Rojber - Bubble Tea Bar w centrum Poznania (ul. Półwiejska/Krakowska). Lokal ma ciekawy nieco odjechany klimat dlatego szukamy fajnych osób, które się w ten klimat wpiszą. Prosimy o cv na email bubblerojber@gmail.com

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta
      • przygotowanie i podawanie bubble tea
      • podawanie lodów
      • obsługa kasy, terminala

      Wymagania

      • dyspozycyjność
      • punktualność
      • uśmiech
      • umiejętność pracy w zespole i z klientem
      • doświadczenie mile widziane, ale nie jest obowiązkowe jeśli masz chęci i szybko się uczysz
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
      • mile widziane tatuaże

      Oferujemy

      • sympatyczny zespół
      • fajnie wyposażony lokal w centrum, atrakcyjne warunki pracy: 20 zł netto/h, napiwki 100% przypadające na osobę zatrudnioną
      • praca od poniedziałku do piątku lub sobota+niedziela
      • godz. 12-20

Pracodawcy w Poznaniu