Beesafe Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Beesafe sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Beesafe – nowoczesną marką ubezpieczeniową, która z dumą wprowadza innowacyjne podejście do ochrony Twojej codzienności. Nasza historia zaczyna się w sercu Europy, w Austrii, gdzie nasza macierzysta grupa, Vienna Insurance Group, zdecydowała się na ekspansję i wprowadzenie nas na polski rynek. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, które możesz wygodnie kupić online. Nasza oferta to nie tylko standardowe polisy OC i AC dla właścicieli samochodów, ale również innowacyjne rozwiązania dla rowerzystów, właścicieli deskorolek, a także kompleksowa ochrona Twojego domu i mieszkania. Rozumiemy, że życie jest dynamiczne, dlatego nasze usługi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dumni z naszego procesu zakupu ubezpieczenia – wszystko odbywa się przez internet, z wykorzystaniem cyfrowego kalkulatora, który sprawia, że wybór odpowiedniej polisy jest prosty i intuicyjny. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, zgłoszenie szkody również możesz przeprowadzić online, co znacznie przyspiesza cały proces. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a nasz zespół liczy od 51 do 200 pracowników. Każdy z nas jest zaangażowany w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Jako część Vienna Insurance Group, jesteśmy finansowo stabilni i możemy korzystać z międzynarodowego doświadczenia, aby oferować produkty, które naprawdę odpowiadają na Twoje potrzeby. Wyróżnia nas nie tylko sposób zakupu polisy, ale również dodatkowe usługi, takie jak Assistance czy RankoPomoc Prawna, które zapewniają Ci wsparcie w najmniej oczekiwanych momentach. Co więcej, dbając o najmłodszych, oferujemy NNW szkolne w prezencie. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów Beesafe, gdzie innowacja idzie w parze z bezpieczeństwem i wygodą. Razem z nami możesz czuć się bezpiecznie, każdego dnia.

Beesafe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) media / pr / reklama / marketing internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center

Oferty pracy Beesafe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beesafe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Beesafe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Beesafe Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Beesafe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

    • 3 600-8 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy firmą, która należy do wiodącego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej Vienna Insurance Group. Moglibyśmy wskazać również nasze największe firmy w Polsce: Compensa, InterRisk, Wiener, Vienna Life. Wolimy Ci jednak powiedzieć, że na początku 2020 roku powstała firma, która chciała zrewolucjonizować rynek ubezpieczeń i zaczęła swoją przygodę. Drogę start-upu technologicznego, InsurTechu i zupełnie nowego gracza na rynku ubezpieczeń.

      Grupa pasjonatów technologicznych przekuła swoje wizje w realne działania - mamy pomysły i plany na dalszy rozwój.

      Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

      Zatrudniamy najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących

      • Obsługa korespondencji e-mail i czat

      • Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

      • Realizacja celów sprzedażowych

      • Tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych

      • Udział w szkoleniach nowych pracowników

      Wymagania

      • 3 miesiące doświadczenia w sprzedaży telefonicznej

      • Umiejętność komunikacji kanałami tekstowymi

      Oferujemy

      • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę

      • Umowę o pracę lub współpracę B2B

      • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

      • Elastyczne godziny pracy​

      • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native

      • Kafeterię benefitową, a w niej m.in. ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport

      • Program rekomendacji - zgarnij dodatkowy bonus za polecenie kandydatów do pracy

      • Klub sportowy, w którym razem uczestniczymy w aktywnościach, takich jak bieganie czy jazda na rowerze

      • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji

      • Program onboardingowy

      • Programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery

      • Bezpłatne zajęcia jogi i lekcje języka angielskiego

Pracodawcy w Warszawie