RT-PLAST Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

RT-PLAST sp. z o.o. praca

Koronowo

W sercu malowniczego Koronowa, gdzie innowacja splata się z tradycją, znajduje się nasza dumna siedziba – RT-Plast. Jesteśmy dumnym przedstawicielem przemysłu tworzyw sztucznych i gumy, a nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że liderzy rynku obdarzają nas swoim zaufaniem.

Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości. Zespół RT-PLAST to grupa ponad 50 profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w tworzenie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych wymagających Klientów. Od projektowania po montaż, każdy detal jest dla nas równie ważny.

Nasze produkty to efekt pracy nowoczesnego parku maszynowego, gdzie wtryskarki o sile zwarcia od 55 do 850 ton są świadectwem naszej elastyczności i gotowości do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i produkcja na sprzęcie nie starszym niż 4 lata to nasze standardy, które gwarantują najwyższą jakość.

W RT-PLAST rozumiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego wykorzystujemy drukarkę 3D, aby zminimalizować ryzyko błędu i zagwarantować, że nasze produkty są zawsze na najwyższym poziomie. To nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do znakowania detali w technologii tamponowania oraz z montażu produktów, które zawsze odpowiadają oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza kadra to najwyższej klasy eksperci, których wiedza i doświadczenie stanowią o sile naszej firmy.

W RT-PLAST nie tylko tworzymy produkty, ale i budujemy relacje. Każdy projekt to dla nas nowa historia, którą piszemy razem z naszymi Partnerami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania, gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom i dalej umacniać naszą pozycję na rynku jako zaufany i godny polecenia partner w branży.

RT-PLAST Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy RT-PLAST Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RT-PLAST Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa RT-PLAST Sp. z o.o.

Siedziba główna

RT-PLAST Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Koronowo
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Kcynia
  6. Łódź
  7. Katowice
  8. Poznań
  9. Olsztyn
  10. Inowroclaw

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca RT-PLAST Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • USTAWIACZ WTRYSKAREK

    • Koronowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma RT-PLAST Sp. z o.o. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych poszukuje kandydata(tki) na stanowisko:

      USTAWIACZ WTRYSKAREK

      Zakres obowiązków

      • uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
      • przezbrajanie wtryskarek,
      • obsługa i podłączenia urządzeń peryferyjnych,
      • zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych maszyn podczas produkcji przy
      • uwzględnieniu norm jakości,
      • diagnozowanie, usuwanie awarii,
      • dbanie o stan techniczny urządzeń,
      • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

      Wymagania

      • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
      • doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek,
      • doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny,
      • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, SEP,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
      • wsparcie w procesie wdrożeniowym,
      • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy).
  • WSTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

    • Koronowo

      WSTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

      • zmiana form wtryskowych na wtryskarce,
      • uruchamianie wtryskarki na parametrach wzorcowych po wymianie formy,
      • diagnozowanie i usuwanie awarii,

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Koronowie