Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Izodom 2000 Polska sp. z o.o. praca

Zduńska Wola

Izodom 2000 Polska – jesteśmy producentem kompleksowego systemu do budowy domów energooszczędnych i pasywnych, który umożliwia szybkie wznoszenie zdrowych, bezpiecznych i wygodnych budynków. Nasza autorska technologia Izodom 2000 służy naszym Klientom na całym świecie od ponad 30 lat. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobyte w Polsce i za granicą oraz opinie zadowolonych użytkowników. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność była zgodna z filozofią zrównoważonego rozwoju.

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie do naszego biura w Zduńskiej Woli poszukujemy do pracy w Dziale Realizacji Zamówień i Obsługi Klienta osoby na stanowisko Doradcy Klienta

      Zakres obowiązków

      • Obsługa Klientów na podległych rynkach
      • Realizacja zamówień Klienta
      • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
      • Badanie potrzeb Klientów, prezentacja oferty firmy Izodom 2000 Polska
      • Po okresie wdrożenia prowadzenie działań doradczych w zakresie rozwiązań do budowy domów energooszczędnych i pasywnych,
      • Udział w targach branżowych

      Wymagania

      • Łatwość nawiązywania kontaktów
      • Doświadczenie w sprzedaży
      • Doświadczenie w pracy związanej z profesjonalnym kontaktem z Klientem, jego obsługą oraz realizacją zamówień (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)
      • Nastawienie na osiąganie rezultatów,
      • Umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

      Dodatkowe oczekiwania:

      • Doświadczenie w branży związanej z materiałami budowlanymi i znajomość branży budowlanej,
      • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem - szczególnie angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego
      • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, zaangażowanie, energia i zapał do pracy
      • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
      • Wysoka kultura osobista
      • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność, skrupulatność i rzetelność
      • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 1991 roku w oparciu o umowę o pracę
      • Szkolenia zawodowe z zakresu m.in. sprzedaży doradczej, profesjonalnej obsługi klientów biznesowych, dobrej organizacji pracy oraz szkolenia produktowe
      • Realne możliwości rozwoju
      • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych
      • Wyjazdy na targi i konferencje branżowe

Pracodawcy w Zduńskiej Woli