Czy to Twoja firma?

dm-drogerie markt sp. z o.o. praca

Wrocław

Jako dm-drogerie markt sp. z o.o., jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię i to, co nas wyróżnia. Nasza podróż rozpoczęła się w 1973 roku, kiedy to nasz założyciel, prof. Götz W. Werner, otworzył pierwszy sklep w Karlsruhe. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom produkty, które są nie tylko wysokiej jakości, ale i przyjazne dla środowiska. Nasza misja, choć nie została wyraźnie zdefiniowana w jednym zdaniu, wyraża się poprzez nasze codzienne działania i wartości, które przyświecają naszej pracy. Szanujemy indywidualność każdego człowieka i dbamy o lokalne środowisko, co jest odzwierciedleniem naszej kultury organizacyjnej. Z ponad 3700 sklepami w całej Europie i zespołem ponad 71 600 pracowników, jesteśmy największą siecią drogerii na naszym kontynencie. W Polsce, gdzie zaczęliśmy działalność w kwietniu 2021 roku, nasz zespół liczy od 201 do 500 osób, które każdego dnia dążą do tego, aby nasze sklepy były miejscem przyjaznym i dostępnym dla każdego. Nasza oferta to szeroka gama około 12 500 produktów, w tym marki własne takie jak alverde NATURKOSMETIK i Balea, które są synonimem jakości i innowacji. Jesteśmy pionierami w dziedzinie ekologii, co potwierdza nasz certyfikat BIO oraz inicjatywy takie jak stacje uzupełniające, które pozwalają klientom na ponowne napełnianie pojemników, zmniejszając tym samym ilość odpadów. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również kompetentny i miły personel, który jest zawsze gotowy pomóc i doradzić. Jesteśmy również aktywni w działalności charytatywnej i społecznej, co sprawia, że nasza marka jest bliska ludziom i ich potrzebom. Za naszą stabilność finansową stoi fundacja dm-Werner-Stiftung, a obrót w wysokości 13,6 mld euro w roku obrotowym 2021/2022 świadczy o naszym solidnym fundamencie i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. W dm-drogerie markt sp. z o.o. wierzymy, że sukces tkwi w dbałości o detale i ciągłym dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do naszych sklepów, aby doświadczyć różnicy, którą tworzymy każdego dnia, dbając o Ciebie i naszą planetę.

dm-drogerie markt sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa nieruchomości media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy dm-drogerie markt sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca dm-drogerie markt sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa dm-drogerie markt sp. z o.o.

Siedziba główna

dm-drogerie markt sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
dm-drogerie markt sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Poznań
  7. Rzeszów
  8. Rybnik
  9. Jelcz-Laskowice
  10. Tarnów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca dm-drogerie markt sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Asortymentu z językiem niemieckim

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Na czym będzie polegała Twoja praca:
      • Współpraca z zespołem we wszystkich kwestiach związanych z asortymentem i tworzeniem oferty produktowej
      • Główna osoba kontaktowa dla naszych drogerii, dostawców i klientów zewnętrznych w zakresie oferty produktowej
      • Administrowanie i przeprowadzanie kalkulacji ofert dostawców jako podstawa wszelkich działań i decyzji dotyczących asortymentu
      • Przygotowywanie rzetelnych analiz asortymentowych jako podstawy do podejmowania strategicznych decyzji asortymentowych
      • Koordynacja i wsparcie działań marketingowych
      • Regularna wymiana informacji z działami wewnętrznymi, drogeriami, klientami zewnętrznymi i dostawcami
      • Wspieranie w sterowaniu procesami i ich stałym rozwoju

      Wymagania

      Co wnosisz do zespołu:
      • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne
      • Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 umożliwiającym swobodną codzienną komunikację, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
      • Biegłość w posługiwaniu się MS Office - w szczególności Excel, Word
      • Mile widziana praktyczna znajomość SAP oraz programów służących planowaniu przestrzeni sklepowych, np. Spaceman
      • Umiejętność analitycznego myślenia i zamiłowanie do liczb oraz dbałość o szczegóły
      • Profesjonalne i empatyczne podejście w kontaktach ze współpracownikami, jak i kontaktami zewnętrznymi
      • Zdolność do pracy samodzielnej i koncepcyjnej
      • Pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale zakupów będzie dużym atutem

      Oferujemy

      Co Ci oferujemy:
      • Umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po 3-miesięcznym okresie próbnym
      • Duża autonomia i płaska struktura organizacyjna, praca w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku
      • Czas pracy oparty na zaufaniu
      • Współtworzenie i rozwój: kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu i twórz z nami markę dm w Polsce!
      • Świadczenia dodatkowe: platforma benefitowa, premia bożonarodzeniowa i prywatny pakiet medyczny
      • Międzynarodowe środowisko pracy
      • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie na każdym etapie oraz pakiet kursów doszkalających
      • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia

Pracodawcy w Wrocławiu