Brüggen Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Brüggen Polska sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Brüggen Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Brüggen Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Brüggen Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Brüggen Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Brüggen Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Brüggen Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Wilga
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób do współpracy na stanowisku pracownik produkcji

      Miejsce pracy: Celejów k. Wilgi

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn produkcyjnych,

      Wymagania

      JAKICH OSÓB SZUKAMY?

      • Gotowych do pracy fizycznej w systemie zmianowym również w weekendy
      (3 dni: 6.00-18.00, 3 dni wolne; 3 noce 18.00-6.00, 3 dni wolne)
      • Chętnych do pracy przy pakowaniu gotowych produktów,
      • Zainteresowanych przyuczeniem do stanowiska Operatora Maszyn, chętnych do nauki i rozwoju,
      • Doświadczonych Operatorów Maszyn, otwartych na dzielenie się wiedzą i szkolenie innych,

      Oferujemy

      • Możliwość poznania miejsca pracy i obowiązków przed zatrudnieniem,
      • Zatrudnienie od zaraz,
      • Badania wstępne zorganizowane w pobliskiej placówce medycznej,
      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym, bezpośrednio z Brüggen Polska,
      • Wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem,
      • Pełne przyuczenie i wdrożenie do pracy na stanowisku
      • Bezpłatne szkolenia i odpowiednie uprawnienia (na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, energetyczne)
      • Przyjazną atmosferę
      • Prywatną opiekę zdrowotną,
      • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
      • Bony świąteczne,
      • Premie za zatrudnienie poleconego kandydata,
      • Coroczny piknik integracyjny,
      • Konkursy, wspólne akcje i dobroczynne inicjatywy,
      • Nagrody i wyróżnienia dla pracowników zgłaszających najlepsze pomysły optymalizacyjne,

Pracodawcy w Warszawie