Czy to Twoja firma?

Color Group sp. z o.o. praca

Świętochłowice
Color Group Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Color Group Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Color Group Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Color Group Sp. z o. o.

Siedziba główna

Praca Color Group Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Serwisant

    Color Group Sp. z o. o.
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      serwis drukarek wielkoformatowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, zdolności techniczne, dobra znajomość oprogramowania i obsługi komputera
      • Inne wymagania: z chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami, miej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną