Czy to Twoja firma?

Polargos sp. z o.o. praca

Warszawa

Od naszego skromnego początku w 1994 roku, w Polargos Sp. z o.o. z Warszawy, rozwijaliśmy się z pasją i determinacją, aby stać się liderem na rynku ogrodzeń sprzedawanych w marketach budowlanych. Nasza historia to opowieść o innowacjach, jakości i zaangażowaniu, która zaczęła się od prostego marzenia o tworzeniu produktów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są również funkcjonalne i trwałe.

Współpraca z renomowanymi sieciami takimi jak CASTORAMA, OBI i LEROY MERLIN, która rozpoczęła się na początku XXI wieku, była kamieniem milowym, który umocnił naszą pozycję na rynku i pozwolił na dalszy rozwój. W 2005 roku rozpoczęliśmy produkcję systemów ogrodzeniowych, które szybko zyskały uznanie klientów dzięki swojej jakości i innowacyjności.

W 2012 roku, z nową nazwą i identyfikacją wizualną, Polargos wkroczyło w nową erę, jeszcze bardziej skoncentrowaną na potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu internetowego z ogrodzeniami w 2015 roku to kolejny krok w kierunku dostosowania się do zmieniającego się świata i cyfrowej przestrzeni.

Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych rozwiązań, takich jak wielozadaniowe ogrodzenia GATIGO, inteligentne bramy czy system ELEMENT do samodzielnego skręcenia, które wprowadziliśmy na rynek w ostatnich latach. Nasze produkty, takie jak ogrodzenia, bramy łamane, bramy narożne, automatyka do bram czy bramy teleskopowe, są nie tylko świadectwem naszej kreatywności, ale również naszego zobowiązania do dostarczania wyrobów najwyższej jakości.

W Polargos kierujemy się etyką, uczciwością, rzetelnością, szacunkiem i zasadą partnerstwa. Te wartości są dla nas nie tylko słowami – to fundament, na którym budujemy nasze relacje zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi.

Nasze produkty są obecne w 20 krajach Europy, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy beneficjentem projektów współfinansowanych przez Unię Europejską, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług.

W Polargos rozumiemy, że innowacja to klucz do sukcesu. Dlatego nasz zespół nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe standardy w branży ogrodzeń. Nasz modułowy charakter produktów, unikalne rozwiązania oszczędzające miejsce oraz innowacyjne technologie produkcji to nasze przewagi konkurencyjne, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nie tylko estetykę i funkcjonalność, ale również trwałość i bezpieczeństwo. Polargos to więcej niż ogrodzenia – to obietnica jakości, która trwa.

Polargos Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Polargos Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polargos Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polargos Sp. z o.o.

Siedziba główna

Polargos Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Polargos Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Białystok
  6. Bielsko-Biała
  7. Garwolin
  8. Lublin
  9. Milanówek

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Polargos Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zmianowy Lider Produkcji

    • 4 200-7 000 zł / mies.
    • Garwolin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Miejsce pracy:

      okolice Garwolina

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • Koordynowanie pracy w podległym obszarze produkcji;
      • Nadzór nad zadaniami podległych pracowników i realizacją planu produkcji;
      • Nadzór nad jakością wykonania i pakowania wyrobów;
      • Nadzór nad zgodnością materiałową, surowcową i narzędziową;
      • Doskonalenie produktywności pracy własnej i podległego zespołu;
      • Raportowanie wykonania i prawidłowe rozliczanie produkcji.

      Wymagania

      • Umiejętności organizacyjne i przywódcze;
      • Gotowości do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00);
      • Znajomość obsługi komputera i zmysł techniczny;
      • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony;
      • Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe;
      • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki zdrowotnej (pakiety medyczne)
      • Szkolenia przygotowujące do pracy;
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
      • Motywacyjne programy pracownicze;
      • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
      • Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi;
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

  • Młodszy/a Specjalista/ka ds. Fakturowania

    • Warszawa
    • bez doświadczenia
    • Miejsce Pracy:

      Warszawa-Wawer (Miedzeszyn)

      • wystawianie i dystrybucja faktur sprzedaży, korekt, duplikatów i innych dokumentów związanych z rozliczaniem sprzedaży,
      • weryfikacja oraz kompletacja dokumentów, załączników do faktur,
      • praca na systemach wewnętrznych związanych z procesem fakturowania,
      • współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń,
      • przygotowywanie raportów i zestawień,
      • dbałość o właściwy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
      • praca na systemach wewnętrznych związanych z procesem fakturowania.

      Wymagania

      • gotowość do pracy minimum na pół etatu (lub pełny etat),
      • mile widziane osoby z wykształceniem średnim, na studiach o kierunkach: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub pokrewne,
      • umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy,
      • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
      • otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

      Oferujemy

      • pracę w zgranym zespole specjalistów,
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
      • prywatną opiekę zdrowotną (pakiety medyczne)
      • podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
      • grupowe ubezpieczenie na życie,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

      Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Pracodawcy w Warszawie