ELMO S.A.

Czy to Twoja firma?

ELMO praca

Siedlce

ELMO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ELMO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELMO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELMO S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ELMO S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Siedlce
  3. Karczew
  4. Lublin
  5. Radom
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Augustów
  9. Bydgoszcz
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ELMO S.A. - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości w Wydziale Konstrukcji Stalowych ELMO SA

    ELMO
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • przeprowadzanie kontroli planowych, doraźnych i sprawdzających VT i MT – tworzenie dokumentacji pokontrolnej,
      • przeprowadzanie oględzin konstrukcji stalowych i ich dokumentowanie,
      • analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn,
      • kontrolowanie wykonywanych spoin – wielkość, rodzaj,
      • kontrolowanie zgodności wymiarów na elementach z podanymi w dokumentacji,
      • kontrolowanie jakości cynkowania.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne,
      • mile widziane uprawnienia VT oraz UT,
      • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży konstrukcji stalowych,
      • mile widziana znajomość języka angielskiego,
      • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów AutoCad, MS Office,
      • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • merytoryczne wsparcie przy objęciu stanowiska,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • karty sportowe,
      • pakiet medyczny.

Pracodawcy w Siedlcach