Czy to Twoja firma?

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. praca

Luboń

Jesteśmy ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j., sercem naszej działalności jest rynek nieruchomości, a nasz dom to malowniczy Luboń w Wielkopolsce. Od 2007 roku z pasją tworzymy historię w branży, która nieustannie się rozwija i oferuje nieograniczone możliwości.

Nasza oferta to nie tylko kupno i sprzedaż nieruchomości - to przede wszystkim tworzenie przestrzeni, w której nasi klienci mogą realizować swoje marzenia i cele biznesowe. Zarządzanie nieruchomościami to dla nas sztuka, w której każdy detal ma znaczenie, a nasze projekty budowlane to połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Jesteśmy także twórcami spotkań i wydarzeń, które łączą ludzi i idee - organizacja targów, wystaw i kongresów to dla nas okazja do prezentowania innowacji i nawiązywania nowych relacji. Nasza działalność agencji reklamowej to z kolei przestrzeń, w której kreatywność spotyka się z efektywnością, a każda kampania to nowa historia sukcesu.

Dbamy o każdy aspekt naszej pracy, dlatego oferujemy również usługi utrzymania porządku w budynkach oraz wyżywienie, bo wiemy, że komfort i zadowolenie naszych klientów to podstawa długotrwałej współpracy.

W naszych działaniach kierujemy się prostotą, zaangażowaniem i uczciwością. Współwłaściciele, Roman Stefan Piątkiewicz, Małgorzata Anna Ostrowska oraz Marcin Eugeniusz Ostrowski, to zespół, który swoją wiedzą i doświadczeniem buduje solidne fundamenty naszej firmy.

Chociaż nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie, będąc blisko naszych klientów i ich potrzeb.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które inspirują i przynoszą sukces.

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Siedziba główna

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. - oferty archiwalne

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    • 5 500-6 850 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Restauracja Hotelu Platinum Palace Boutique Hotel&SPA zatrudni pracownika na stanowisko kucharza. Poszukujemy osoby pracowitej i zaangażowanej, posiadającej doświadczenie w pracy na danym stanowisku. Do głównych zadań będzie należało przygotowywanie potraw na bieżące wydarzenia oraz obsługa gości a la carte. Naszą wizytówką jest dobry poziom i zadowoleni goście. Stawiamy na zgrany zespół. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kuchni polskiej i europejskiej.

      Zakres obowiązków

      Przestrzeganie standardów przygotowania potraw.

      Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

      Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji

      Gotowości do nauki i rozwoju swoich umiejętności kulinarnych

      Wymagania

      Oczekujemy:

      Zaangażowania w pracę kuchni.

      Przestyrzegania standardów .

      Kreatywności, sumienniści i dokładności.

      Wyczucia smaku

      Estetyki w wykonywaniu potraw.

      Doświadczenia na stanowisku kucharza i znajomść kuchni polskiej oraz europejskiej.

      Posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

      Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.

      Elastyczny grafik.

      Pracę w doświadczonym zespole.

      Możliwość awansu.

      Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

      Prywatną opiekę medyczną.

Pracodawcy w Luboniu