Czy to Twoja firma?

Unitem Sp. z o.o. praca

Wrocław

W sercu innowacyjnego Wrocławia, gdzie technologia spotyka się z kreatywnością, znajduje się Unitem – nasza firma, która od ponad dekady z powodzeniem wprowadza rewolucję w świecie produkcji maszyn. Zespół Unitem to grupa ponad 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje doświadczenie i pasję w tworzenie maszyn, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasza misja jest prosta, lecz ambitna: automatyzujemy i robotyzujemy procesy produkcyjne, aby nasi klienci mogli cieszyć się wydajnością, jakiej dotąd nie znali. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane maszyny produkcyjne, które są synonimem innowacyjności i jakości. Od zaawansowanych technologicznie linii technologicznych po maszyny prototypowe – każde rozwiązanie jest dopracowane do perfekcji.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności. Nasze maszyny pracują nie tylko w Europie, ale i na innych kontynentach, co świadczy o globalnym zaufaniu do naszych produktów. Nasze systemy wagowe, programowanie robotów, czy roboty przemysłowe i usługowe to tylko część ekosystemu, który tworzymy z myślą o przyszłości produkcji.

W Unitem rozumiemy, że innowacyjność musi iść w parze z wysoką jakością. Dlatego też każdy projekt jest dla nas szansą, aby pokazać transparentność procesu i zapewnić naszym klientom wysokie ROI. Z naszą pomocą, oszczędność czasu i surowców staje się rzeczywistością, a minimalizacja ilości produktów wadliwych to standard, który nieustannie podnosimy.

Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w dedykowanym programowaniu i zaawansowanej narzędziowni oraz laboratorium, które pozwalają nam tworzyć maszyny idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Oferujemy również kompleksowe doradztwo techniczne i serwis urządzeń, bo wiemy, że wsparcie po zakupie jest równie ważne, co sam produkt.

W Unitem wierzymy, że nasza praca to nie tylko konstruowanie maszyn, ale budowanie przyszłości. Dołącz do nas w tej podróży i przekonaj się, jak nasze rozwiązania mogą przetransformować Twoją produkcję. Razem możemy więcej. Razem możemy lepiej. Razem możemy zmieniać świat produkcji na lepsze.

Unitem Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Unitem Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Unitem Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK BUDOWLANY

    CONEXIO SP. Z O.O. S.K.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Konstruktor Automatyk

    KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski Krzysztof Słowik S.C.
    • Jelenia Góra
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • ELEKTROMONTER SZAF STEROWNICZYCH / ROZDZIELCZYCH

    Techvisie B.V.
    • 2 300-3 000 € netto (+ VAT) / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Unitem Sp. z o.o.

Siedziba główna

Unitem Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Unitem Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Brzesko
  6. Bydgoszcz
  7. Poznań
  8. Brenna

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Unitem Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik/Elektryk/ Elektromonter

    • Wrocław
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Montaż mechaniczny oraz elektryczny na maszynach produkcyjnych na podstawie dokumentacji technicznej
      • Prefabrykacja szaf sterowniczych i podłączanie aparatów na podstawie dokumentacji (do 1kV)

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne kierunkowe i/lub przygotowanie zawodowe (mechaniczne lub elektryczne)
      • Podstawowa znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • Prawo jazdy kat. B
      • Świadectwo kwalifikacji „E" (SEP) będzie dodatkowym atutem
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Chęć nauki i rozwoju
      • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem
      • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
      • Możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologiami
      • Pracę w przyjaznym zespole
      • Wsparcie kierownika działu montażu oraz innych działów
      • Szeroki system szkoleniowy
      • Pracę w trybie 1 zmianowym, od poniedziałku do piątku
      • Prywatną opiekę medyczną

Pracodawcy w Wrocławiu