Czy to Twoja firma?

Formee sp. z o.o. praca

Międzyrzecz

W sercu Międzyrzecza znajduje się nasza firma - Formee, innowator w dziedzinie prefabrykacji. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w produkcji konstrukcji z prefabrykowanych elementów żelbetowych, które służą budownictwu mieszkaniowemu, rolniczemu oraz przemysłowemu. Nasza oferta to nie tylko produkty, ale i rozwiązania - elementy ścienne, stropowe, słupy i belki z betonu oraz keramzytobetonu, które powstają dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości materiałów.

W Formee zawsze stawiamy na trwałość i jakość. Nasze prefabrykaty betonowe i ściany betonowe są nie tylko najwyższej klasy, ale również niezwykle trwałe, co gwarantuje długowieczność i niezawodność każdej konstrukcji. Rozumiemy, że budownictwo to nie tylko materiały, ale również wiedza i doświadczenie, dlatego oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie SEO i promocji w internecie. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają naszym klientom na skuteczne pozycjonowanie ich projektów w cyfrowym świecie.

Jesteśmy przekonani, że nasza konkurencyjna przewaga leży w innowacyjności i efektywności. Zwiększamy powierzchnię użytkową, zapewniamy wysoką dokładność wykonania, a dzięki naszym rozwiązaniom czas realizacji projektów może być skrócony nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowy. To właśnie te aspekty sprawiają, że nasi klienci wybierają Formee jako partnera w realizacji swoich wizji.

W Formee łączymy solidność tradycyjnego budownictwa z innowacyjnością nowoczesnych technologii. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w moc trwałych i efektywnych rozwiązań. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć kolejnym pokoleniom.

Formee Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Formee Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Formee Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • DEKARZ

    Techvisie B.V.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla Szalunkowy

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator Żurawia Wieżowego / BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!

    Roko Sp.z.o.o
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Formee Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Formee sp. z o.o.

made ahead

Nowa fabryka prefabrykatów Formee Sp. z o.o., zlokalizowana w Międzyrzeczu, oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu prefabrykowanych elementów betonowych. Nowoczesny zakład posiada duże możliwości produkcji elementów o dowolnej geometrii w oparciu o systemy BIM, dostarczając wysokiej jakości produkty na plac budowy. Więcej informacji o naszych produktach można znaleźć na stronie: www.formee.pl —- Formee Sp. z o.o.'s new precast plant, located in Miedzyrzecz, offers comprehensive solutions for the design, manufacture and installation of precast concrete elements. The modern plant has a large capacity to produce elements of any geometry based on BIM systems, delivering high-quality products to the construction site. For more information about our products, please visit: www.formee.pl

Miasto
Międzyrzecz
Międzyrzecz, Lubuskie
Branża
Budownictwo

Rok założenia

2022

Liczba pracowników

51-200

Liczba obserwujących

703

Formee Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Formee Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jelenia Góra
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Formee Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zbrojarz

    • Międzyrzecz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie szkieletów zbrojeniowych do konstrukcji żelbetowych, montowanie zbrojenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stolarz

      przygotowanie form do produkcji elementów prefabrykowanych, obsluga piły tarczowej, stołowej, przestrzeganie przepisów BHP

      Wymagania

      • Inne wymagania: obsługa piły stołowej, tarczowej

      Oferujemy

  • Spawacz

      spawanie konstrukcji stalowych, przygotowanie konstrukcji do spawania, kontrole spawu, przestrzeganie pzrepisów BHP i PPOŻ

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia spawanie met. MIG/MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN