FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

FEBO LOGISTIC sp. z o.o. praca

Stojadła

Od ponad dekady FEBO LOGISTIC jest synonimem innowacji i niezawodności w branży transportu i spedycji. Nasza historia rozpoczęła się w 2007 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Z Warszawy i Mińska Mazowieckiego, gdzie znajdują się nasze kluczowe lokalizacje, zarządzamy logistyką na skalę zarówno krajową, jak i międzynarodową. Specjalizujemy się w transporcie szerokiej gamy towarów – od neutralnych, przez niebezpieczne, aż po szybko psujące się i chłodnicze. Nie boimy się wyzwań, jakie niosą ze sobą towary ponadgabarytowe czy drobnicowe. Nasza własna flota i baza logistyczna to fundament elastyczności i adaptacji do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego rozwiązania – podwójnej podłogi Doppelstock. To właśnie ono wyróżnia nas na rynku, umożliwiając dwukrotne zwiększenie ilości przewożonego towaru przy optymalizacji kosztów. To nie tylko świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie wartości, ale również podkreśla naszą pozycję jako lidera w efektywnych rozwiązaniach logistycznych. Nasze usługi są kompleksowe. Oferujemy dobór odpowiedniego środka transportu, planowanie dostaw, pomoc w przygotowaniu dokumentacji, obsługę celną, przechowywanie towarów, odprawy celne oraz usługi dźwigowe. Kontrolujemy status przewożonych towarów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, co jest gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. W FEBO LOGISTIC rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest najcenniejsze. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając usługi na najwyższym poziomie. Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko własna baza logistyczna, ale także ciągłe dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności. Zapraszamy do współpracy z FEBO LOGISTIC – razem możemy osiągnąć więcej.

FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca Kat C na stałe również Skoczków

    Delta Adrian Ziomek
    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca kat. B i/lub C — Raszyn (IGLOTEX)

    Grupa Kapitałowa IGLOTEX
    • Raszyn
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    Polecana Popularna
    Wygasa

Mapa FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.

Siedziba główna

Oddział Warszawa

FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Spedytor międzynarodowy - organizowanie transportu - WIELKA BRYTANIA I IRLANDIA

    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Stojadła
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Firma transportowo-spedycyjna FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. z siedzibą w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego
      poszukuje kandydatów na stanowisko Spedytora Międzynarodowego

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepą 13,6 m w plandece na kierunkach: Wielka Brytania, Irlandia,
      • pozyskiwanie zleceń w kierunku Irlandii i UE,
      • organizacja pracy dla kierowców międzynarodowych,
      • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami,
      • opieka nad realizacją zleceń,
      • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług i ich terminowość,
      • dbanie o płynność obiegu dokumentacji transportowej.

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
      • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - WARUNEK KONIECZNY,
      • chęć rozwoju, umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, kreatywność,
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16,
      • warunki zatrudnienia w oparciu o system marżowy,
      • szkolenie wstępne z zakresu realizowanych czynności,
      • pracę z młodym, ambitnym zespołem,
      • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji poprzez darmowe szkolenia,
      • imprezy i wyjazdy integracyjne,
      • możliwość awansu,
      • przyjazne miejsce pracy.
  • Specjalista ds. weryfikacji klientów i windykacji

    • Stojadła
    • Firma transportowo - spedycyjna FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. z siedzibą w Stojadłach k. Mińska
      Mazowieckiego poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. weryfikacji klientów i windykacji

      • weryfikacja kontrahentów przed podjęciem współpracy za pomocą dostępnych narzędzi,
      • nadawanie limitów kredytowych,
      • monitoring należności,
      • windykacja należności.

      Wymagania

      • doświadczenia w zakresie weryfikacji kontrahentów handlowych,
      • skrupulatności,
      • dokładności,
      • terminowości,
      • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w stabilnej firmie,
      • pracę w młodym, ambitnym zespole,
      • możliwość pracy hybrydowej,
      • możliwości rozwoju (szkolenia, awanse).

Pracodawcy w Stojadłach