Czy to Twoja firma?

DMT Packaging Sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy DMT Packaging, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań etykietujących i pakujących. Od momentu naszego założenia w 2000 roku, z siedzibą w pięknym Wrocławiu, rozwijamy się, by sprostać wyzwaniom współczesnego rynku. Nasz zespół liczy od 21 do 50 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale i serwis urządzeń etykietujących i podających. Z dumą prezentujemy szeroki wachlarz maszyn, w tym etykieciarki ręczne, półautomatyczne, automatyczne, a także karuzele i liniowe. Dla tych, którzy potrzebują specjalistycznych rozwiązań, mamy podajniki arkuszy, maszyny do aplikacji banderol, a także urządzenia do obsługi palet. Wszystko to uzupełnione o systemy transportu i dynamiczne wagi kontrolne, które usprawniają każdy proces produkcyjny.

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do innowacji i jakości. Nasze działania opieramy na najnowszych technologiach, a urządzenia, które dostarczamy, są synonimem niezawodności i trwałości. To, co nas wyróżnia, to nie tylko produkty, ale i ludzie – nasi eksperci zawsze służą fachowym doradztwem, pomagając wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza obecność na rynku jest silna i stabilna, co potwierdzają wzrosty przychodów netto oraz aktywów. Mimo że marża zysku netto w 2022 roku nieznacznie spadła, jesteśmy pewni, że nasza strategia i zaangażowanie w długotrwałe relacje z klientami przyniosą dalszy rozwój i sukces.

W DMT Packaging cenimy sobie partnerstwo i współpracę. Wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi z różnych branż pozwala nam na elastyczne dopasowanie oferty do oczekiwań rynku. Nasze usługi nie kończą się na sprzedaży – zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, a także dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć rozwiązania, które przekształcą Twoje wyzwania produkcyjne w możliwości. Z DMT Packaging, etykietowanie i pakowanie stają się prostsze, szybsze i bardziej efektywne. Poznajmy się bliżej i zbudujmy przyszłość opartą na innowacji, jakości i wzajemnym zaufaniu.

DMT Packaging Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy DMT Packaging Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DMT Packaging Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa DMT Packaging Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
DMT Packaging Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Brzozów
  5. Poznań
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca DMT Packaging Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży maszyn przemysłowych (K/M)

    • 4 500-6 500 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • DMT Packaging Sp. z o.o.

      Firma zajmująca się sprzedażą urządzeń przemysłowych

      dla zakładów produkcyjnych i obsługą posprzedażną dostaw

      (usługi serwisowe, dystrybucja materiałów eksploatacyjnych),

      partner handlowy wiodących europejskich producentów,

      posiadający ugruntowaną pozycję na rynku,

      poszukuje Kandydatów/Kandydatek

      do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

      Specjalista ds. sprzedaży maszyn przemysłowych (K/M)

      Miejsce pracy: Wrocław

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • Nawiązywanie kontaktów handlowych z Klientami
      • Doradztwo w zakresie doboru i eksploatacji urządzeń
      • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z dostawcami urządzeń przemysłowych
      • Organizację i uczestnictwo w spotkaniach z Klientami w zakładach produkcyjnych
      • Utrzymywanie kontaktów handlowo-serwisowych z grupą pozyskanych klientów.

      Wymagania

      Od potencjalnych Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

      • Doświadczenia w sprzedaży (minimum 1 rok)
      • Wyższego wykształcenia o profilu technicznym
      • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2
      • Biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office (mile widziana również znajomość programów klasy AutoCAD)
      • Posiadania prawa jazdy kategorii B
      • Gotowości do podróży służbowych
      • Umiejętności pracy pod presją czasu
      • Dobrej organizacji pracy własnej (dokładności i systematyczności).

      Oferujemy

      Kandydatom/Kandydatkom oferujemy:

      • Możliwość pracy w niewielkim, dynamicznym zespole
      • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez partnerów zagranicznych.Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Wrocławiu