Czy to Twoja firma?

Verseo Sp. z o.o. praca

Poznań

Verseo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media it (informatyka) sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa bankowość / finanse

Oferty pracy Verseo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Verseo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Verseo Sp. z o.o.

Siedziba główna

Verseo Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Verseo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

    Verseo Sp. z o.o.
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Poznań
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      Twoimi zadaniami będą:

      • aktywny, telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B) - cold calling to podstawa naszej pracy, do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt z potencjalnymi klientami Verseo,

      • przygotowywanie ofert dla klientów,

      • spotkania sprzedażowe z klientami,

      • współdziałanie z innymi zespołami firmy - będziesz blisko współpracować z zespołem Customer Success, który zajmie się obsługą Twoich klientów.

      Wymagania

      3 najważniejsze rzeczy na tym stanowisku to:

      • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej - wystarczą pierwsze szlify w tym aspekcie, wszystkiego nauczymy!

      • wysokie umiejętności interpersonalne i wrodzone skille sprzedażowe :)

      • samodzielność w działaniu.

      A szukamy osoby, która również:

      • uparcie dąży do realizacji wyznaczonych celów,

      • potrafi rozmawiać i zna sposoby na zaciekawienia rozmówcy,

      • potrafi aktywnie słuchać i ma wysoki poziom empatii,

      • łączy swobodę bycia z kulturą osobistą - klienci lubią z Tobą pracować,

      • potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania.

      Oferujemy

      Co możemy Ci zaoferować:

      • Kontrakt B2B lub umowa zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia,

      • 5000 - 8000 zł netto + system prowizyjny, który nie ma górnego limitu!

      • 30 dni płatnych dni wolnych od świadczenia usług

      • Pakiet szkoleń produktowych na start

      • Dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Smartlook, ABtesting, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej.

      • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun. W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.

      • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

      • Elastyczne godziny pracy, start między 8:00 a 9:00 rano
      • Hybrydowy tryb pracy w wymiarze 70% pracy stacjonarnej, 30% pracy zdalnej
      • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia

Pracodawcy w Poznaniu