FTL S.A.

Czy to Twoja firma?

FTL S.A. praca

Kajetany

FTL S.A. to producent części karoseryjnych i oświetlenia samochodowego. Projektujemy i wytwarzamy elementy oświetleniowe oraz elementy karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych. Od 2013 roku oferujemy oświetlenie samochodowe, w szczególności lampy samochodowe, kierunkowskazy, oświetlenie tablic rejestracyjnych oraz inne elementy oświetleniowe pojazdów. Produkujemy także plastikowe elementy karoserii samochodowej, w tym wszelkiego rodzaju atrapy, grille, mocowania i elementy montażowe, listwy i inne.

FTL S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy FTL S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FTL S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa FTL S.A.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

FTL S.A.

Polski producent oświetlenia i części plastikowych do samochodów osobowych i dostawczych.

Branża
Motoryzacja

Rok założenia

Liczba pracowników

11–50

Liczba obserwujących

FTL S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FTL S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Podkowa Leśna
  4. Mława
  5. Pruszków
  6. Piaseczno
  7. Mszczonów
  8. Wrocław
  9. Poznań
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca FTL S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji/Magazynier

    FTL S.A.
    • Kajetany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Dołącz do Naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Pracownik produkcji/Magazyn

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej,
      • Obsługa magazynu półproduktów, surowców oraz wyrobów gotowych,
      • Realizowanie procesów logistycznych w magazynach,
      • Obsługa procesów logistycznych systemu Comarch XL,
      • Kontrola zgodności stanów magazynowych z danymi w systemie,
      • Przyjęcia dostaw wewnętrznych oraz zewnętrznych,
      • Wydania dostaw wewnętrznych oraz zewnętrznych,
      • Realizacja zleceń kompletacyjnych,
      • Utrzymywanie jakości i powtarzalności wytwarzanych produktów,
      • Odpowiedzialność za terminowość i realizację poszczególnych zadań,
      • Realizację założonych planów produkcyjnych,
      • Sprawowanie kontroli w toku produkcji detali,
      • Przestrzeganie procedur dotyczących jakości,
      • Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

      Wymagania

      • Sprawność manualna i wrodzona dokładność wykonywanych czynności,
      • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy,
      • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
      • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
      • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
      • Chęć do pracy.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz,
      • pełen etat,
      • wprowadzenie i przyuczenie do wykonywanej pracy,
      • pracę zmianową.

Pracodawcy w Kajetanach